Honda VFR 750 (1995)

Vlastník Sison
Vloženo 16.3.2015
Aktualizováno 14.6.2018

Honda VFR=legenda.Jednoznačně srdeční záležitost.

Motorka koupena od drx (Bílov) - Zakoupeno od soukromé osoby pana Petra N z Bílovce.Vstřícné jednání a super přístup.

Kawasaki ZX-9R Ninja: Příliš sportovní posed.Jsem spíš klidnější cestovní typ.

První dojmy - Pěkná motorka ,která byla v originálním stavu s malým počtem najetých km a jasným původem.Elegantní ale zároven dostatečně robusní a prostorná i pro lidi vyššího vzrůstu.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo hledá kvalitní a spolehlivou motorku s elegantním vzhledem a nizkými provozními náklady.

Doplňky na motorce - Sportovní lamely EBC,K/N filtr,ukazatel zařazené rychlosti,Nosič kufru,kufr na dálkové ,alarm,Plexi-double reasing,Ložiska krku řízeni,Nové hefty,padací protektory-(už druhé,první zachránily moto před vážnějším poškozením)Laděný výfuk se svodem pod sedlo,nové sedlo.Komplet nový lak-bílá perlet+karbon doplnky.Kola v oranžovo zlatém provedení.No a samozřejmě nové pneu Metzeler,svíčky,brzdovka,chladící směs a olej + filtr.Synchronizace karburátorů a seřízení ventilů.

Po prodeji motorky a dlouhé pauze,kdy měla přednost rodina,manželka a děti jsem se vrátil k motorkám.Vše začalo zakoupenim Korada a následně skůtru na dojíždění do práce.Bod zlomu přišel,když mi kamarád půjčil svoji Kawku.Vzpomínky na mládí a silnější motorku se vrátily a začlo hledání vhodného nástupce.Dal jsem hodně na recenze a radu kamaráda a šel do VFR-ka.Pokud pomineme stáří motocyklu tak se jedná o velice spolehlivý a kvalitni stoj s nadčasovým designem a konstrukčním řešením.Rozepisovat se více o kladech a záporech tohoto motocyklu tady myslím už nemá žádný smysl.Napsáno toho bylo už mnoho a akorát bych nosil dříví do lesa. Má VFR-ruška byla zachovalá v originálním provedení.Z tohoto stavu jsem bohužel těšil pouze jednu sezonu.Pak přišla nehoda v podobě nedání přednosti a ladný skluz do příkopu.Po doléčení zranění jsem se nebyl ochotný smířt s představou,že bych měl motorku prodat na díly nebo na street přestavbu.Když mi ze servisu potvrdili,že se jedná pouze o poškozené kapoty tak jsem se dal do oprav a úprav.Motocykl sice uz není čistokrevný originál ale po faceliftu 2015 vzniklo Vefrko v úplně novém provedení.

JiříJJ
JiříJJ napsal 27.05.23 v 14:08 10b.

Pěkná mašina s povedeným faceliftem.

Majk_T
Majk_T napsal 17.06.20 v 22:41 10b.

motorka krásná a to sedlo je naprosto luxusní, to ti zavidím

O.X.H.
O.X.H. napsal 08.09.19 v 21:02 10b.

Velká fešanda.

Čadil
Čadil napsal 17.03.18 v 14:35 10b.

tak ta mašina je dost dobrá

ivosmoto
ivosmoto napsal 31.12.17 v 16:58 10b.

hoochu tak to je vonavka.je vidět že ses pohral.nadherna veverka davam 10bodu