Yamaha XT 125X (2006)

Vlastník LolaSvozilova
Vloženo 14.3.2015
Aktualizováno 29.7.2017

Krásná, užasná zamilovala sem se do ní na první pohled. Moje druhá motorka s TP.

Husqvarna SM 125: Spotřeba
Yamaha DT 125 X: odrazovala mě vysoká spotřeba, ale to ke 2T patří.
MZ 125 SM: na žádnou, do které by jsem se na první pohled zamilovala, jsem nenašla.

První dojmy - Po uši zamilovaná. Výkon, váha, cena mě docela potěšili, váha je 120kg což není až tak hrozné (hledala jsem lehčí a ne až moc vysokou k mé výšce).

Co říct, po přestupu z padasátky. S motorkou jsem velice spokojená, stroj je velmi lehce ovladatelný pěkně drží na silnici a zamlouvá se mi i nízká spotřeba. Motorka má najeto necelých 15tisíc, majitel přede mnou se o motorku opravdu dobře staral, ale pár škábanců, stejně zažila.
Podvozek je výborný. Chod motoru je velice tichý a kultivovaný, žádný šramot, ani další zvuky nejsou slyšet.
Startování nakopávačkou i startérem je velice snadné, vůbec není špatný pocit si motorku, jen tak pro radost místo zmáčknutí tlačítka pěkně nakopnout. Motorka se cití velmi dobře na silnicích, zvládne i terén, ale na trať to opravdu není.
S touhle motorkou jsem zatím velice spokojená, těším se na spousty najetých kilometrů a mnoho zábavy a zážitků.

LolaSvozilova
LolaSvozilova napsal 16.03.15 v 20:30

Vader ani mi teda nepříjde :) a tu jsem ještě nefotila já, ale asi ano :) a Kája děkuji a 660smc

K660S
K660S napsal 16.03.15 v 18:38 10b.

parada! a co je to za kacenu tam?

Darth_Vader
Darth_Vader napsal 14.03.15 v 05:14

Pěkná , ale zrovna u Xt-čka se mi zdálo že klepe řádně . Ta úvodní fotka je ze zámku v Hradci nad Moravicí ?