Yamaha XVS 650 DragStar (1999)

Vlastník VVitcher
Vloženo 12.3.2015
Aktualizováno 14.9.2020

Ideální dopravní prostředek na dojíždění do práce, když část cesty je po městě a část po okreskách.

Yamaha XVS 650 Dragstar Classic: v době koupě nebyla žádná k mání za rozumnou cenu

První dojmy - Po jedné sezóně na hondě 125 shadow, jsem toto bral jako přechod na dospělou motorku. Při prvním svezení mi přišla neskutečně mohutná a hlasitá (otevřené výfuky), ale jak jsem psal, přecházel jsem v podstatě z motorového kola. Teď už jsme si na sebe zvykli.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo hledá dopravní prostředek na pravidelné dojíždění, ale chce občas vyrazit i někam dál (a klidně i s batůžkem).

Doplňky na motorce - Aktuálně se snažím o změnu designu - podrobnosti v deníku.

Chtěl jsem nějaký cruiser a měl jsem omezené finanční zdroje. Do tohoto schématu nejlépe zapadl dragstar 650.

První jízda po koupi byla byla skoro přes půl republiky (300km) takže jsme si na sebe měli čas pěkně zvyknout. Komfortní cestování je pro mě v rychlostech kolem 90km/h a po okreskách. I když jsme spolu párkrát jeli po dálnici, tak o tom to úplně není.

Když je alespoň 10 stupňů nad nulou a neprší tak na ní jezdím do práce (10 km po okreskách a 10 km po městě) a na toto je úplně ideální. Váhově je na mě tak akorát (dokážu ji i tlačit do mírného kopečka). Toto jsou mimochodem i hlavní důvody proč zatím zůstávám v této kubatůře a nejdu výš. Ovladatelnost a přijatelná manévrovatelnost v městském provozu.

Drtikol82
Drtikol82 napsal 28.01.18 v 10:53 10b.

Koukám že si taky rád hraješ, Tohle se ti povedlo,lepšího draga jsem neviděl,klobouk dolů,at slouží

MotoJajda
MotoJajda napsal 03.07.16 v 21:02 10b.

Udělal jsi z tuctovýho draka fakt pěknej kousek. Tak ať slouží.

Well-Being
Well-Being napsal 09.06.16 v 00:03 10b.

Dobrá práce. Moc pěkný.

NEIP
NEIP napsal 17.04.16 v 11:52 10b.

Moc pěkná mašina,ať dobře slouží

Petr_TA
Petr_TA napsal 17.04.16 v 07:52 10b.

Moooc pěknej kousek