BMW K 1300 S (2010)

Vlastník Jaroslav1
Vloženo 6.3.2015
Aktualizováno 6.3.2015

Motorka kterých sice v ČR moc není, ale za to vypadá skvěle a má perfektní výkon.

BMW K 1200 S: chtěl jsem novější model motorky
BMW K 1200 S: důvod neuveden

První dojmy - Výborná ovladatelnost motorky, vzhledem k její velikosti a hmotnosti. Vzhledem k tomu, že jsem již pár motorek vystřídal, tak má velmi ostré brzdy. Kdykoli se rozhodnete přidat, okamžitě reaguje.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, co mají již něco najeto a ví co si s takovým strojem dělat na silnici.

K 1300S jsem si vybral, pro její výkon a pohodlnější cestování. Moje poslední moto bylo Suzuki GSX-R 1000 K4. S K1300S jsem najezdil v loňské sezóně 4000 km. S motorkou jsem zatím velmi spokojen. Žádná zrada ani technický problém. I když má najeto 50 tis. Km, tak to není vůbec znát. Měl jsem z počátku strach, jak se bude ovládat a chovat v zatáčkách. Velmi mě překvapila vůči GSX-R nevidím žádnou slabinu v ovladatelnosti ani v jízdních vlastnostech. Co musím opravdu chlapcům od BMW pochválit jsou ostré brzdy. Manželka si nemůže vynachválit komfortní sezení i na takto sportovní motorce. Docela mě překvapila spotřeba do 6 litrů. Výborná na cestování, kdo se nechce loudat. Ve 160 km/h bez problému vydržíte sedět, aniž by vás větr nějak obtěžoval. Ať také napíši něco negativního. Snad jen při zařazení jedničky se ozve vždy tupá rána, ale to je u tohoto tipu BMW normální. Další věc kolik budou stát náhradní ďíly až se něco pokazí.

Radek1980
Radek1980 napsal 04.09.15 v 22:00 7b.

wencz
wencz napsal 19.03.15 v 18:13

Super mašina... no snad jednou...

.Banán.
.Banán. napsal 12.03.15 v 13:51 8b.

Pěkná. Ať slouží

krysoid
krysoid napsal 07.03.15 v 09:41

Vítej v klubu.Převodovka trochu hlučnější jinak super motorka ne? 10b

Zelinář
Zelinář napsal 06.03.15 v 20:52

Taky jsem ji měl v plánu, nakonec jsem šáhl po jiné. At slouží...