Suzuki GSX 750 F (1999)

Vlastník sakal01
Vloženo 6.3.2015
Aktualizováno 2.6.2016

Po zkušenosti z Maraudera, je tohle jako raketa

Yamaha FZS 600 Fazer: Na rady zde na fóru, jsem zvolil sůzu, protože je lepší na delší cestování.
Kawasaki ZR 7: Sůza je silnější, lepší na cestování

První dojmy - Ze začátku jsem měl problémy s řadičkou, po ježdění na VZ 800 Marauder, jsem jí pořád hledal víc vepředu :-) Ale rychle jsem si na ní zvykl. Taky posez je úplně jinej, víc se leží na řidítkách, tak mě prvních pár km bolely ruce, než jsem si zvykl.

Doplňky na motorce - Zatím jediná úprava - znak našeho basketbalového klubu

Zatím se zdá, že to bude super kup. Skvělá motorka na cestování, i ve dvou. Nehodlám to nijak honit, protože jsem duší Easy rider, ne Valentino Rossi. I tak jsem ale zkusil 200 km/h ( šla by v pohodě víc ). Dostal jsem se na tuto hodnotu velice rychle. Vůbec na mě přes plexi nefoukalo. Jak se dostane v otáčkách přes 4000, tak je to, jako by zaplo turbo a fakt je živá. Těším se, až se oteplí a já jí protáhnu na delší trasu. Ale tak na to, že je začátek března, mám s ní 250 km.

Takže tady máme konec října a já se dostal na nějakých 6 tis km . ČR projetá křížem krážem. Za štít jsem přilepil držák na telefon a udělal jsem vývod na nabíječku. Díky tomu jsme se podívali do Polska, Rakouska, Německa. Všechno většinou s přítelkyní za zády a motorku musím jen chválit. Vůbec není znát, jestli se jede v jednom, nebo ve dvou. Má super tah a je pro oba pohodlná. Se spotřebou se dá kouzlit. Když se jede na pohodu - kilem po okreskách, dá se stáhnout lehce nad pět litrů. Když se jede delší trasa po dálnici ve 180 km/h, tak to žere prostě víc.
Nic se na ní nepodělalo, nikde nic neupadlo. Jen dolejvat benzín, mazat řetěz a kontrolovat olej. Dolejval jsem ho jen jednou a ne moc, takže super. Už teď mě štve, že se sem blíží paní zima. Nejradši bych obul zimní pneu a řetězy a jezdil i v tom bílým bordelu Snad bude zima teplá a krátká, jako dvě předchozí a tak v březnu budu moct vyrazit. Přes zimu za své služby dostane novou řetězovou sadu.

Howgh

ztracenaIF
ztracenaIF napsal 07.06.15 v 16:45 10b.

Krásná dávám 10

kubrt1965
kubrt1965 napsal 06.03.15 v 20:48 10b.

Dobrá volba