Kawasaki ER 6N (2007)

Vlastník Tomash25
Vloženo 4.3.2015
Aktualizováno 13.6.2019

Za dobrou cenu poměrně mladá motorka, s málo najetýma km a nekokoukaným designem :)

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - 2. motorka, příkladné jednání

Honda CB 600F Hornet: O 4 roky starší za stejnou cenu
Suzuki GSR 600: Můj favorit, bohužel jsem se s žádnou slušnou nevešel do budgetu 65K
Suzuki GSF 600S Bandit: Starý model
Suzuki SV 650S: Respekt z V-čkovýho dvouválce, předtím jsem jezdil pouze 125ccm

První dojmy - Motorka koupena v Prostějově ve Freemoto. Příkladný přístup, po hodině jsem na motorce odjížděl. Krásně lehká, lehce ovladatelná a se slušnou dynamikou (72koní se 170kg motorkou za cvičí slušně). Ochrana proti větru nad 130kmh nulová, ale to se dalo čekat, vždyť je to naked :-) časem možná dokoupím plexi. Sedlo výborné na delší cesty, absolutně nic mě z ní po prvních 400km v kuse nebolelo, na sportovnější jízdu trochu horší

Motorku bych doporučil pro - Každodenní ježdění, pro začátečníky

Doplňky na motorce - 10.11.2014 - CNC páčky v černo-zlaté barvě
21.12.2014 - Nalakované abs plasty do barvy moto včetně klíčů pod motor
3.3. 2015 - zpětná zrdcátka v černo-zlatém provedení (styl café racer), černé zadní stupačky
6.3. 2015 - laďák Beowulf (zvuk neskutečnej!! přidám video)

...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...,...