Suzuki GSF 650S Bandit (2007)

Vlastník Felci
Vloženo 4.3.2015
Aktualizováno 14.4.2015

Bandit je celkom všestranná motorka ktorá nevyzerá vôbec zle podla mňa ...hádam bude dobre slúžiť :)

Motorka koupena od MOTOMA

První dojmy - Prvý dojem bol celkom dobrý kedže som ešte nesedel na štvorvalci tak som bol prekvapený tým plynulým záťahom a rýchlosťou. Zároveň bola aj dostatočná ochrana proti vetru a to som vysoký 191cm ale to aj vďaka tomu že tam bol vyšší plexi štít.

Motorku bych doporučil pro - Podľa mňa je motorka vhodná pre všetkých.

Doplňky na motorce - Ako je vidno na fotke vyššie uvedenej, tak na motorke je zadný kufor, vyššie plexi a držiaky na bočné kufre.

Skúsenosti ešte nemám žiadne kedže som na nej jazdil zatial len pri kupovaní. Bohužial som sa k Banditu dopracoval formou kúpi dobrovolne - nasilu. A to pretože môj šikovný brat, ktorý si ju chcel tiež odskúšať ju v zákrute položil. Takže momentálne je motorka v oprave a ja dúfam, že po technickej stránke sa jej nič vážne nestalo. Po vizualnej boli na nej zničene všetky predne plasty na pravej strane aj s predným svetlom. Uvidíme čo to bude ked sa to vráti z opravy.

Mno opravená bola zhruba po mesiaci (dlho sa zháňalo predné svetlo) som ju konečne pred piatimi dňami 9.4.2015 prihlásil a odvtedy jazdím koľko môžem. Za 4 dni som najazdil niečo cez 700km a som spokojný. Dlho som pochyboval aká bude a ako sa bude správať. Našťastie jazdí tak ako má s ničím nieje problém. Ale až dneska po tých štyroch dňoch som jej veril dostatočne na to aby som s ňou jazdil tak ako sa ma a dral celu gumu. Čo sa týka výkonu a jazdných vlastnosti tak mi absolútne vyhovujú motorka nenúti pridávať. Dá sa proste jazdiť kludne, turisticky.

Ale ešte ma čaká servisná akosi nie sú peniaze tak sa odkladá o týždeň. Začínam sa proste o ňu starať aby mi dobre a dlho slúžila. Za tých pár dni sa mi dostala úplne pod kožu nehovoriac o tom ako je moje dievča rado keď ju vozím. A pritom ju vôbec necítim akoby som sám jazdil.

Ako mi bolo dneska už povedané ,, asi mi ta motorka bola súdená" ... a ja s tým začínam súhlasiť.

Ešte v ten deň keď sa mi ju podarilo prihlásiť som šiel večer na jazdu s bratom. Taká rodinná.

Milan1963
Milan1963 napsal 05.03.15 v 10:42