Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2001)

Vlastník jardafous
Vloženo 24.2.2015
Aktualizováno 12.3.2015

nastal čas si udělat radost a vzpomenout na klukovský léta ,volba padla na Yamahu xvs dragstar 1100 clasic.

Motorka koupena od FIRMA:LM-moto (Rabštejnská Lhota)

Kawasaki VN 1500: důvod neuveden

První dojmy - Po delší moto odmlce jsem se zase pěkně svezl na pořádným stroji.Motorka je příjemná, klidná s pěkným zátahem.Výkon pro dva jezdce dostatečný, spotřeba nízká. Takže vše co jsem si přál. Ted už jen pěkný počasí a dlouhou sezonu v sedle.

Motorku bych doporučil pro - pro nás, pro všechny, co se nikam neženeme a umíme si jízdu užít !

Doplňky na motorce - motorku jsem koupil již hotovou jen nové brašny a laděné koncovky výfuku.

Mám s Dragstarem za sebou už dvě sezony jak solo tak ve dvou i s bagáží a spokojenost maximální . Ovladatelná , nevzdoruje a bezchybně poslouchá.Co psát Yamaha xvs je záruka kvality a spolehlivosti ve všech směrech. Moje jediná trable s motorkou byla, a to když odešel regulátor a odešla tak baterka. Dostatečně pohodlná i na delší cesty jak pro mně i pro muj batužek.

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 22.03.15 v 18:52 10b.

Co to nevidím? Ten stroj už sem někde viděl! Krásnej drag Jaroušku Přeju vždy plnou nádrž.

Myschan
Myschan napsal 03.03.15 v 18:37 10b.

Pěknej klasickej Dráček. Ať slouží

Mirekz
Mirekz napsal 03.03.15 v 11:34 10b.

slušnej stroj přeju pohodu na cestách

čert129
čert129 napsal 03.03.15 v 08:55

Moc pěkné Drag vím o čem mluvíš , přeji Ti hodně šťastných km. a vždy pohodu na cestách jasných 10 b.

BaluJarda
BaluJarda napsal 02.03.15 v 20:09 10b.

Hezký Drakouš ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10