Triumph Street Triple R (2012)

Vlastník xESORIMMERx
Vloženo 21.2.2015
Aktualizováno 13.3.2021

Perfektni univerzal a partak do pohody i nepohody. Na denni jezdeni i radeni na okruhu.

Motorka koupena od 1radek6 (Praha 9-Újezd nad Lesy) - Byla nějak padená, po koupi jsem rovnal podsedlák a po chvíli odešlo dobíjení. Vše opraveno a šlape jak má.

Kawasaki ZX-6R Ninja: Supersporty jsou libivy ale spis na pohled, chtel sem spis neco na co se da sednout a jet klidne v kalhotech do prace a nevypadat na tom jako blazen :)

První dojmy - Velikosti perfektne sedla, posez jakoby na predek, kde ma clovek pocit ze po silnici leti spis na pekelne nasranym kosteti :D Vlastnosti netreba zminovat o tom uz bylo napsano mnoho a mnoho a limity podvozku daytony budu hledat jeste leta :) Jinak má pár kosmetických much které budu muset řešit...

Motorku bych doporučil pro - Vsichni kdo hledaji neotrely vzhled, univerzala s nekonecnym fun factorem.

Doplňky na motorce - Creptus GP (nahrane nove mapy- bez katru), Klín (trochu přibroušenej aby se tam vešel), quickshifter, páčky, zrcátka, štítek, protektory, zadní světlo, blinkry, držák spz.. v plánu: gel sedlo, padáky, moozna filtr, carbon doplnky

Jako vsude na pocatku byla myslenka. Rok spekulovani po recenzich a forech. Nakonec kdyz sem si urcil okruh- 600-800ccm aspon 70KW, hodnota nove kolem 200tis a max 3 roky stara, provozni naklady a pod..tim se mi vyber zuzil na nahace typu hornet, fazer, Zed, a neposledne street . Obcas sem pokouk i po naky kapote. Libila se mi i zx6r, ale jelikoz sem chtel neco, na co se clovek nemusi chystat a skladat jak kosmonaut do raketoplanu prislo uvazovani o nahaci. Street me uchvatil snad na prvni pohled- je to takova motorka o ktery si rekne clovek bud "fuj", nebo se zamiluje :) Co si budeme povidat- hornetu a fazeru tu lita jak much, tak proc to neozivit trochou ty spravny Anglicky nalady. Fantastickej motor, neprekonatelny brzdy, spravny teziste, plne stavitelny podvozek, to jsou atributy, ktere byste na japoncich moc nenasli. A to zpracovani...kyvka co nevypada jak kus fosny, elegantni povrchova uprava, uzasnej ram, zadny plastovy serepeticky... proste spravnej spartanskej rebel :)

Lajos.

Pěknej kousek
Tak kam pojedeš letos ?
J.S.

DesertFox
DesertFox napsal 04.04.15 v 16:54 10b.

Pěknej kámoš do rodiny

krondr
krondr napsal 05.03.15 v 20:31 10b.

Tahle barevná kombinace se mi taky moc líbí. Kdybych nešel do nového, bral by tohohle.

RepsolNick
RepsolNick napsal 01.03.15 v 12:02

jde videt kdo se vyzna rychlo razeni mam taky a je silne navikovýpecka věc!