renocar_unor

KTM 125 SX (2013)

Vlastník Helca9
Vloženo 18.2.2015
Aktualizováno 18.2.2015

Tak co říct..? Prostě to byl splněný sen :) To nejlepší, co jsem kdy měla. KTM je srdcovka :)

První dojmy - Tak nebyla to první kroska. Nebyla to ani první KTMka, takže jsem věděla do čeho jdu :) Měla jsem tyto dvě, ale tahle byla upravená. Nekupovali jsme ji jako funglovku, ale s 18 mth to bylo v podstatě nové :) Hlavně to byla moje první dvacka od KTM. Do té doby jsem měla jenom 150 a jediná dváca, na které jsem jela, byla yamaha. Na této šlo znát, že je laděná, takže byla srovnatelná spíš s tou 150 :)

Doplňky na motorce - laďák pro circuit
leštěné kanálky, snížená hlava

,,Proč jste si vybral tento stroj?" Protože KTM byla moje oblíbená značka a už delší dobu jsem toužila po pořádné 125 :)
Bohužel jsem na ní neodjela celou sezonu. Ze začátku jsem trenovala na té druhé, seriovce a k této jsem se dostala až na jaro 2014 :)
Krásně jsme mi ji nachystali. Polepy, oranžové doplňky, které měly v průběhu roku přibývat... :)
Neměla jsem možnost jet na novějších než je 2013, ale můžu říct, že tato motorka už byla dotažená pro mě k dokonalosti. Pro juniory je to to nejlepší co můžou mít. A taky to jde znát, na startovním roštu juniorských mistráků budete těžko hledat jiné značky :)

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 26.02.15 v 02:58 10b.

Kloubouk dolů bábofko :)