Suzuki VS 800 Intruder (1993)

Vlastník Dilv
Vloženo 11.2.2015
Aktualizováno 14.6.2018

zamiloval jsem se ještě při koupi - na prvních 55 metrech, tak doufám, že té lásky nebudu litovat!

Yamaha XV 750 Virago: po zkušenostech z XV125tky jsem hledal něco \"mohutnějšího\", přeci jen jsem vyšší a těžší...

První dojmy - Zatím za sebou mám pouze zkušební jízdu, ale uchvátil mne už zvuk při nastartování. Když mě pak strhla s sebou, byl jsem lapen. S další jízdou budu muset počkat až na přívětivější počasí, ale asi nevydržím čekat příliš dlouho. :-)

Motorku bych doporučil pro - doporučoval bych ji pro silnější muže, přeci jen 213kg je už nějaká váha, ale odmění se výborným výkonem už na prvních metrech jízdy..

Doplňky na motorce - držáky brašen, brašny, třásně na páčkách brzd, zahnutá řidítka, přepákování, rolka, světelná rampa

Hodlal jsem přesedlat z Yamahy XV 125 Virago na něco silnějšího. Přeci jen jsem si na ní odjezdil své, trošku nabral zkušeností, ale nízký výkon (předjíždění či dokonce jízda s batůžkem do kopce moc prostoru neposkytovala) mě donutil poohlížet se po jiné.

TommySCA
TommySCA napsal 02.05.16 v 12:16 9b.

pěkné, pěkné... jen ať se s ní brzo vrátíš na silnici :)

Dráťa
Dráťa napsal 31.08.15 v 22:47

Čeče, doufám že se neživíš fotografováním . Introš je trošku zašlej, ale troška práce a vypadal by určitě zase k světu.

suzik800
suzik800 napsal 18.03.15 v 12:38 10b.

Pěkný Introš...přeji spoustu pohodových kilometrů a dávám 10b.

Boža
Boža napsal 22.02.15 v 18:10 10b.

Je to skvělý chopper pro větší postavy ale moc není je za 10 bodů

dedkoslavek
dedkoslavek napsal 22.02.15 v 14:40

jinak je pěkná tak to snad brzy rozjedeš !