Suzuki DR 650 (1992)

Vlastník Djear
Vloženo 4.2.2015
Aktualizováno 8.2.2016

DR 650 RS nesmrtelny motor na uchazejici karoserii.

Suzuki DR 800 Big: nebyla v danou dobu zadna slusna nabidka.

První dojmy - Velmi prijemny posez,vykonu na cestovani to nema mnoho ale pro enduro teren slusny a rekl bych dostacujici.Presto ze jde o startovani pakou jde diky dekompresnimu ventilu i rukou.Startuje vyborne.

Motorku bych doporučil pro - Moto je pro rekreacni jezdce kteri nechteji cpat tisice do udrzby.

Doplňky na motorce - Gps tachograf

Motorka je velmi spolehliva a nenarocna.Vyzaduje jen zakladni servisni ukony,olej filtry,serizeni.Jizda je vcelku pohodlna zatah je na mirny teren idealni na cestovani diky jednovalcovemu motoru a s tim spojenymi vibracemi to moc neni tj uchazejici komfort jizdy do 90km/h.Podvozek je stredne tuhy a neda moc namahy si na nej zvyknout.Brzdy jsou podle meho nazoru lehce nedostacujici,slabe a s malou efektivitou.Ovladatelnost je prijatelna ale musim rict po me zkusenosti ne zas tak dobra jako H Africa twin750 ktera je tezsi.Poruchy se mi vyhybaji az na snekove kolo pro lanko tachografu ktere se vybehalo.Nahrazeno gpos tachografem.

Djear
Djear napsal 08.08.15 v 15:09

Dekuji za chvalu,s plexi jsem to uz koupil,a s brzdama souhlasim je to docela žalostné, chce to zvyk a predvidavost.jinak motor nezmar,nekolik let davam jen olej a filtry.nenarocna a myslim ze stale ve forme.me osobne ale uz jednobuch nedostacuje na cestovani...ale nechce se mi ji posilat do sveta

DajaV
DajaV napsal 02.05.15 v 11:41

Ahoj kolego,
pěkná 10b.
kde jsi sehnal to vysoké plexi a jak funguje ?

Míra1970
Míra1970 napsal 10.02.15 v 19:15 10b.

Tuhle samou jsem měl před 20 lety a pořád je krásná.

Petr_TA
Petr_TA napsal 04.02.15 v 16:15 10b.

Povedený endurko

-Jandys-
-Jandys- napsal 04.02.15 v 12:56 10b.

Když je na dobrých a vhodných pneu tak s ní dá pěkně lítat i v terénu,brzdově jsou tak nějak všechny jednobuchy stejně,platí na to používat obě brzdy,naučit se kdy brzdit.Já na ní cestoval dost,jen je to lepší sólo Když jsem jí měl na motárdech-byl to diblík a nezmar který drtil v zatáčkách i o dost silné motorky Tož ať jezdí a slouží