renocar_unor

Yamaha FZS 600 Fazer (2001)

Vlastník peezee
Vloženo 31.1.2015
Aktualizováno 31.1.2015

Sedla mi pod zadek už v autoškole a ačkoliv nebyla první na mém seznamu možných kandidátů, neváhal jsem, když se objevil inzerát od firmy Mototrade. Je to ideální motorka pro mě, svou váhou a velikostí.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - každý zákazník je jejich pán a podle toho vypadá jejich přístup k Vám. Každému doporučuji navštívit tuto firmu při vybírání nového stroje.

Suzuki GSF 600S Bandit: na mě těžší a mohutnější

První dojmy - První velké plus - lehká manipulace. Zkušební jizda byla opatrná, ale užil jsem si ji. Ještě, jak dopiluju styl, tak budem jedno tělo.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky jako já, který přecházím ze skůtra.

Doplňky na motorce - Top Case. Chystám se na vyhřívané rukojeti, padácí rám.

Klady a zápory nemohu popsat, mám na ni najeto 5 km. Kdo ji však má, ví, že je to ideální motorka pro začínající motorkáře. Můžete na ní jet kochačku nebo sportovní jízdu - ja jsem raději pro kochačku, jelikož jezdíme parta a užíváme si jízdu a společnost kamarádů. Více tedy popíšu až budu mít více najeto.

Juriáš
Juriáš napsal 11.02.15 v 07:01

Ahoj, když jsem si byl pro toho svýho, tak jsme prohlíželi i toho tvýho, byl taky pěknej, ale stříbrná zvítězila JK

aznin
aznin napsal 07.02.15 v 10:26

Dobrá jak na dlouhé cestovaní tak na svižnou jizdu.Přeju hodně zážitku a štastných km.

Ferry13
Ferry13 napsal 01.02.15 v 07:21 10b.

lacerta82
lacerta82 napsal 31.01.15 v 20:33 10b.

užasná Yamaha krásná ta tvoje. rád na tento model vzpomínám

Rorejda
Rorejda napsal 31.01.15 v 20:07 10b.

Hezká černá kočka. Přeju hodně šťastných kilometrů