Honda XR 600 (1989)

Vlastník skipel
Vloženo 26.1.2015
Aktualizováno 26.1.2015

Keď ju vyskúšaš, určite si ju zamiluješ :) XR je proste legenda :)

Yamaha TT 600 R: vzdialenosť (cez 300km)
Yamaha XT 600: zlý stav

První dojmy - po mojej prerobenej Jawe 250 to bol veľký rozdiel, zdala sa mi trochu vysoká, kedže ja niesom nejak moc vysoký :) výkon super, krásne od spodu zaberá, super zvuk, ohromila ma :))

Motorku bych doporučil pro - XRku by som doporučil pre tých, ktorý chcú bezproblémový stroj s minimálnou údržbou, skvelým výkonom, neboja sa vyššej váhy a kickstartera :))

Motorku som si domov doviezol 16. marca 2014. Od vtedy som s ňou najazdil už celkom dosť. Zatiaľ bez vážnejších problémov, nikde ma ešte nenechala. Menil som na nej len spojkové lanko, zadné brzdové obloženie a blatník, ktorý bol zlomený.

Skúsenosti v teréne: Nemám problém sa s ňou dostať prakticky všade. Pár krát mi dala aj zabrať v ťažšom teréne :) najhoršie je keď sa niekde prevalí na bok a zachlastá sa, vtedy je trošku problém ju nakopnúť.

Som s ňou veľmi spokojný :) Musel som ju ale predčasne zazimovať už koncom augusta kvôli odchodu do zahraničia. Keď sa vrátim chcel by som kúpiť Hondu XR650 na motardoch, ak sa mi ju podarí zohnať :)

skipel
skipel napsal 31.03.16 v 14:57

super spomienkové foto

mildafleck
mildafleck napsal 24.03.16 v 21:35

Joooo je to tak dávno už se to nevrátí.Jezdily jsme jak lesy tak dovolený po ČR byla to super doba

Scxx
Scxx napsal 19.06.15 v 12:19 10b.

Pekná hondica za 10 a dík za povzbudenie ku tej mojej

skipel
skipel napsal 13.04.15 v 19:59

dík no ten kick-starter neni asi origo to je pravda , keď sa vrátim chcem ju trochu porobiť nech vyzerá jak za mlada určite potom pridám nejaké foto

jirka87
jirka87 napsal 02.02.15 v 22:16

škoda těch orezlých svodů, volného potahu sedla a kick-startu z XL 600 (asi?), ale jinak palec nahoru Ostatně sám nevím, jak to sedlo potáhnu, aby to neplandalo Video fajn..To je přesně pro ni...Cestou necestou, doveze tě kamkoliv