Suzuki XF 650 Freewind (1999)

Vlastník FLIPPY
Vloženo 15.1.2015
Aktualizováno 1.6.2015

Vzhledově velmi pěkné lehké enduro

První dojmy - Motorka je skvěle ovladatelná díky svojí nízké hmotnosti Je i dost vysoká a nevypadám na ni jak vosa na bombonu i při svých 196cm Chybí mi 6 kvalt dost by to zpříjemnilo cestování, ty vibrace nejsou nic moc.

Motorku bych doporučil pro - na naučení uplně super, jinak pro kohokoli

Co se s týče jízdních vlastností tak super, jde krásně za plynem. Při jízdě sólo je krásně živá. Ve dvou je to trochu horší, ale co by člověk čekal od obsahu 650ccm
S spolehlivostí alespoň v mém případě je to horší. Nejprve se mi rozletěl napínák rozvodového řetězu. Sehnání dílu bylo trochu horší (napínák, rozvodák, vodítka) ale cca za měsíc a pul motorka opět jezdila. Druhý problém vyštípaly se mi zuby na mezikolečku pohonu olejového čerpadla. Takže jsem zadřel hlavu . Oprava hlavy cca 8 měsíců byla zadřená a to na fest. Oprava byla zfušovaná a po 5 min chodu motoru se začala hlava opět přidírat. Opět je tedy v opravě na reklamaci. Došla mi trpělivost a koupil jsem druhý motor. Od té doby najeto cca 4000 km a bez jediného problému. Když už jsem opravoval ten motor tak jsem dopřál motorce nový lak nové brzdy a v plánu je ještě repas vidly :)

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 25.01.15 v 10:59 10b.

freewind je fajn endurko snad sis už vybral svou smůlu a teď budeš jezdit bez problémů