Kawasaki EN 500 (1999)

Vlastník MarkP
Vloženo 14.1.2015
Aktualizováno 26.1.2018

Dospělá motorka která uveze můj metrák.

Motorka koupena od FIRMA:Attila Sárkány - SA MOTO (Praha 6- - Jen ty nejlepší zkušenosti, servisovali mi předešlého žlutého démona (GZ-125 Marauder) a při přechodu do vyšší kategorie doporučili a sehnali tento príma stroj.

Suzuki LS 650 Savage: rozměrově malá
Kawasaki VN 900 Classic: už moc těžká, na místo kde parkuji ji musím párkrát pohodit zadní kolo, abych tam zajel.

První dojmy - První dojmy? Kdybych neměl uši, měl bych úsměv kolem celé hlavy.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo chce dospělou, ale lehčí motorku s dostatečným výkonem a díky řadovému dvouválci, netradičním chopper vzhledem.

Doplňky na motorce - Plexi štít, opěrka spolujezdce, brašny a rolka.

Před třiceti lety JAWA 350 kývačka, pak dlouho, dlouho nic. Předloni na podzim, jsem si řekl že bych se mohl do práce dopravovat jinak, než autem a rozmýšlel se, mezi skůtrem a maloobjemovým motocyklem. Vzhledem k tomu, že jsem nechtěl pouhý dopravní prostředek, vyhrála motorka. Malý Marauder, jehož jsem byl již několikátý majitel, ale z mých sto kil zrovna velkou radost neměl a tak posloužil jen na jednosezónní rozježdění a na podzim šel z domu. Poté jsem se radil v servisu kam jsem jezdil na údržbu, co dál. Po přednesení mých požadavků a přání, mi doporučili EN-500. Zpočátku jsem se k němu stavěl trochu rezervovaně, ale po brouzdání po internetu, četbě recenzí a podobně, jsem se do té motorky zakoukal a bylo jasno. Firma SAmoto, mi ji dovezla z Vaterlandu a protože skopčáci se o svá přibližovadla docela starají, byla v parádním stavu. Takže po přihlášení, výměně všech náplní, seřízení karburátorů, ventilů a tak dále, je doma a pro mě letos začala sezóna nečekaně brzy. Tímto vřelý dík SAmoto, panu Attilovi Sarkanymu a celému jeho týmu.

Tak po třech sezónách, ve kterých jsem najezdil víc než její první majitel od roku 1999 jsem motocykl poslal do světa, k novému a doufám spokojenému majiteli.

BaluJarda
BaluJarda napsal 24.03.15 v 17:55 10b.

Hezká Kawa ,přeji pohodovou sezonu 2015 a je to za 10

Martineček
Martineček napsal 30.01.15 v 12:42 10b.

Fešanda Spoustu příjemných km.

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 16:21 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.

Boža
Boža napsal 18.01.15 v 19:22 10b.

Pěkné moto dávám 10 bodů

Bastian
Bastian napsal 17.01.15 v 12:57 10b.

Super stroj