Suzuki DL 1000 V-Strom (2004)

Vlastník TheThomson
Vloženo 6.1.2015
Aktualizováno 31.3.2018

Suzanka Stromečková moje sexy milenka se super výkonem a velkým objemem.

Honda XL 1000V Varadero: Nebyla to stříkačka a rok 2002 a novější se prodávají za strašnou raketu, jsou těžší a víc žerou. Takže Suzuki V-Strom byla pro mě jasná volba.

První dojmy - Byl jsem zvyklí na supersport a když jsem přesedlal na Stroma Adventure tak jsem byl mile překvapen ve všech směrech. Vzpřímený posez, úžasný výkon již od spodních otáček prostě nádhera.

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější jezdce cestovatele který jezdí po rozhlednách, hradech, zříceninách, zámcích ale také obyčejně po silnicích 1,2 i 3 třídy.

Doplňky na motorce - Padací rámy SW-Motech, ochranný kryt pod motorem (železný) SW-motech, kufry Givi,instalovaná zásuvka na 12V, praktický držák navigace SW-Motech, turistické plexi Ermax o 18cm vyšší než originál, krat olejového a vodního chladiče - Marselus, vyhřívané gripy oxford, zalamávací páčky, přešité změkčené sedlo, laděné výfuky Leo Vince,rozšíření zrcátek, rozšíření stojánku "botky", K/N filtr.

Suzuki V-Strom 1000 Adventure RedBull, byla pro mě jasná volba. Přijatelná cena, silný dravý motor, spotřeba super a hlavně na cestování ideální. Někomu se zdají slabší brzdy ale můj názor je takový, že jsou na motorku stavěné jak na míru - (ani slabé ani silné). Vidlice jsou příjemně odpružené, že i po polních cestách cítíte minimální vibrace. Velké plus také vidím v předním 19" kole ikdyž 21" by bylo v terénu hravější. Celkoví pocit je že to je paní motorka se stylovým, robustním dizajnem a na silnici i v terénu vám dodá pocit jistoty a bezpečí. Každá jízda na této motorce je jedinečná.

Luca0901
Luca0901 napsal 21.04.16 v 13:04 10b.

No to teda vidí tvoje žena :D

BigF
BigF napsal 14.05.15 v 20:08 10b.

Má pravdu ten chlapec...

TheThomson
TheThomson napsal 08.01.15 v 08:15

nejlepší kterou jsem kdy měl =D =D hlavně mi do ničeho nekecá =D (doufám že tohle neuvidí moje žena) =D

Petr_TA
Petr_TA napsal 06.01.15 v 18:19 10b.

Parádní milenka
10b