Honda XR 650 R (2003)

Vlastník laciXL600
Vloženo 6.1.2015
Aktualizováno 24.6.2020

XR 650 to bol môj dlhoročný sen a nakoniec sa splnil tak uvidime ako sa bude držat pri mne.

První dojmy - Motorka ma prekvapila silou a hroznim ťahom proste šialeny stroj na 2 kolesách motorka na urovní ako sa partí pači sa mi jej dizajn.Prvá jazda bola spoznávacia ale krátka lebo bola zima,musel som čakať na leto a to bolo najhoršie stale som sa chodil na ňu pozerat a čo nevidieť bolo teplo a už sa jazdilo vo veľkom motorka mi padla do rúk ako uliatá :D

Túto motorku som si preto vybral lebo som o nej počul strašne veľa a preto so ju chcel a je to aj pravda motorka ma stále viac a viac prekvapuje ma to dobrý pomer sila/váha nieje to najlepšie ale dobre obratna je a ostrá. :)

Mam s ňou najazdene cca 6000 km po ceste.Kupil som ju na motardových kolesách tak neviem ako sa správa v térene ale na ceste SUPER riadi sa ako hračka zakruty a vyjazd z nej tak to miluje motorka stvorena na horské strmé cesty.
jazda je plinula a kľudna nič netrhá a nebucha len ju netreba podtačať je to predsa jednoválec, na čo som si nezvikol je sedlo na dlhé cesty je potrebná prestavka alebo sa postaviť na Stupačky.Ale celkovo som veľmí spokojný takých mašin je málo a všade kde prídem tak len čumia ako na zjavenie čo to :o

Už som sa s ňou dobre zoznamil treba si davať pozor je to šialenstvo hlavne keď je trocha mokrá cesta zadné koleso tancuje, ešte ma nikde nenechala zatiaľ a možno ani nenecha zaklad je meniť olej a filter ja to robím každých 2000km a potom čistenie vzduchového filtru sice nejazdim v terene kde je prach ale aj tak sa to vyplatí motorka sa odvďačí :)

Motor ide ako rozpravka ma najazdene 25000 km dovoz taliansko jazdená bola len po ceste.Brzdy OK Kvalitne dosky a kotúč.Podvozok som si nastavil na tvrdo aby to bolo lepšie na ceste a v zakrútach.Moja spotreba najmenšia je 4,5l na 100km (cesta) kľudná jazda (80-90km/h) ale spravil som aj 8 l 100km ale to som ladoval do nej a večšinou to bolo v meste.Servis ako som už spominal Olej a filter Valvoline 10w40 a Filter HF 112. poruchy žiadne.

Brumbaal
Brumbaal napsal 22.05.19 v 21:06 10b.

super!!! našel jsem si budoucí motorku za FMX!

h.pepa
h.pepa napsal 29.11.15 v 09:14 10b.

Pěkná

bruntyno
bruntyno napsal 29.08.15 v 09:52 10b.

nazdar,este ju mas?nechces predat? keby ano 0905820453

jirka87
jirka87 napsal 13.01.15 v 08:23

Hezká XR 650R Já bych to raději viděl na enduro kolech a bez černé masky a blatníku - neříkám origo, ale zkrátka asi v červené barvě.

Nicméně dobrý Tak se o ni pěkně starej a ona ti to vrátí

SimplyGreen
SimplyGreen napsal 11.01.15 v 11:55

môj sen. pozerám že benatina absolvovaná