MZ 125 SM (2001)

Vlastník mates125
Vloženo 10.9.2007
Aktualizováno 7.8.2008

Není to typ sx ale sm. Čtyřventilový vodou chlazený motor s 2 vačkami v hlavě s výkonem 15 k – nejvýkonější motor v řadě 125 ccm, licenční motor ktm, 6 rychlostí, motardová 17´kola, nově modrá led dioda v předním světle... Přes zimu půjde do pucu.

!!!JE NA prodej kdyby někdo MĚL zájem!!!

Zkušenosti:
Tak asi jako dost lidí jsem začínal na starym dobrym fichtlovi ale až ve čtrnácti letech, ale znáte ty starý český stroje... s těma se víc natlačíte naž najezdíte. Na něm jsem najezdil max. 150km což je dost málo. Po něm jsem hned dostal Suzuki TS 125 což je dost ostrý 2-taktní enduro, spíše do krosu. Dalo by se říct že až na něm jsem začal jezdit, a začínat se 16kw pod prdelí je docela sranda. Naštěstí se strašně jednoduše ovládá, takže se na ní učí rychle, po chvilce jsem se přestal bát a už jsem to zkoušel i na zadní (což je tady bez problému, jde to samo od sebe naprdel i na 2). Určitě každýmu doporučuju, i já si jí schovam na vyblbnutí, protože něco takovýho za ty prachy těžko seženete. A teď mam tuhle emzetu, se kterou jsem taky zatim max spokojenej, jede parádně, jde na zadní i na přední, a co teprv na jaře 08 až bude hotovej motor... už se moc těšim... Samozřejmě že jsem se svez i na jinejch motorkách- simson, yamaha dt 125x, hartford, yawa 350, ale nej zážitek určitě bmw gs 650

Další info: Když někdo slyší emzeta tak si řekne no di do prdele, protože je napadne jenom ta stará stopadesátka, ale to sou wocasové, který fuckt nemaj přehled a pak když viděj tohle tak se mužou posrat závistí. eSeMek je u nás málo a to je škoda, pač je potom těžší sehnat náhradní díly, laďák apod. Většinou se musí přes německo.

JindraM
JindraM napsal 26.01.13 v 18:12 10b.

Hezká MZ, máš ji ještě? Minimálně 3x do roka pořádáme MZ srazy, tak by ses někdy mohl přijet ukázat

www.MZ-WORLD.cz - staré fórum na nové adrese!

cipis69
cipis69 napsal 31.10.12 v 19:01

Ahoj za kolik ji prodáš?

saddness
saddness napsal 10.07.09 v 21:55

Nazdar ci voe jezdíš vubec ješte tě vubec nevidim dáme nekdy sešn MILAN

HayaFíša
HayaFíša napsal 22.06.08 v 21:59

to mates125- no ono když v dnešní šikmoočský době bejt "jinej" tak je to je hold drahý a těžký.ale tak ty díly přes někoho kdo jezdí do němec nemusí bejt takovej problém ne???

Erik.
Erik. napsal 19.06.08 v 21:12

cau,kdyzbys to chtel protat daj mi jedet beru hned,dik za odpoved