Honda NX 650 Dominator (2001)

Vlastník Zvapi
Vloženo 29.11.2014
Aktualizováno 21.8.2020

Má první pořádná jedna stopa Honda NX650 Dominator

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany) - Koupeno od firmy Motobikes v Bylanech. Se samotným prodejem nebyl problém, kluci vstřícní a komunikativní. Návštěva domluvena dokonce mimo pracovní dobu!

Suzuki XF 650 Freewind: Přední kolo, nízký posaz, neendurovitý (jak můj kamarád tvrdí) \"mločí\" výraz

První dojmy - Po sáhodlouhém přemýšlení jsem se rozhodl místo své první vlastní plechovky si pořídit motorku. K ryze silnicím mne to netáhne, tak jsem hledal mezi (ideálně jednobuchy - méně problémů a válce budu přidávat) cendury. S ŘP A2 jsem moc na výběr neměl, tak se do konečného výběru dostal Freewind a Dominator. Zvítězilo u mě NX. Mé, prozatím měsíční dojmy praví, že jsem udělal správně. Na to, že je to proti CBF 500 z autoškoly vysoká koza, jsem ji do pazourů uchytil takřka při první jízdě. Jediné, z čeho jsem byl a možná i stále jsem, je charismatický projev jednoválce. Kdo na něm jezdil, nebo se vozí HTP, tak ví...

Motorku bych doporučil pro - NX bych doporučil všem, kteří se nebojí velké motorky při začínání na jedné stopě. Taky těm, kteří se čas od času chtějí vyřádit v terénu, ale pak silnicemi 2. a 3. třídy odjet domů. Pokud hledáte motorku pro dálniční přesuny, hledejte jinde :)

Doplňky na motorce - - topcase Givi
- plexi Givi
- blástry Acerbis

Papíry mám čerstvé a moc jsem toho zatím najezdit nestihl. Přesto, že jsem si pořídil kuklu, moc se cestovat už nedá. Přece jen, je za dveřmi prosinec...

Okolokomínovky a sem tam trasy okolo Českého ráje jsem však ještě nějaké v listopadu udělal a náramně jsem se při tom bavil. Jsem od malička plechovkář, ale... Jsme na motorkari.cz, tak to snad nemusím vysvětlovat.

Pár maličkostí bude potřeba přes zimu dodělat. Zatím se však zdá, že Dominator šlape na jedničku. Hrozně se těším na další sezonu, až nasbírám další postřehy a hlavně zkušenosti.

Zde foto ještě z inzerce.

Zvapi
Zvapi napsal 12.01.16 v 13:36

Díky moc Hele plexi na tom už bylo, je to Givi... Bojím se ale, že odejde do věčných lovišť - už začíná kolem šroubů mírně praskat

Fandasson
Fandasson napsal 24.11.15 v 19:34 10b.

Ahoj zajimalo by mne kde jsi sehnal plexi děkuji za zpravu jinak mooc hezkej stroj

Tuareg-Tengai
Tuareg-Tengai napsal 20.02.15 v 22:28

Máš ji pěkně vymazlenou tak at slouží

Krišpic
Krišpic napsal 18.12.14 v 19:28 10b.

Pěkná