Honda GL1800 GoldWing (2001)

Vlastník Miloš1961
Vloženo 26.11.2014
Aktualizováno 23.7.2015

moja piratska lod Cierna perla

Motorka koupena od MOTOMIRO Bánovce na Bebravou

BMW K 1600 GTL: Goldwing je Goldwing

První dojmy - Goldwing je najvetsia a najtazsia motorka nikde sa s nou nevojdem prepletanie pomedzi auta nehrozi ,ale uz len tie zavistlive pohlady z aut stoja za to :-D

Motorku bych doporučil pro - pre takeho co sa nepotrebuje pchat dopredu a ma vela casu

Doplňky na motorce - vyhrievane rukovete su z vyroby padaky tiez kufre detto kupil som nove plexi nosic na kufor tak ale ten je iba na image drziaky na vlajky a tasky na priehradky v predu ale tie sa blbo upinali potom sa priehradka nedala zatvorit tak som ich tam prinitoval

Na dialkove cesty najlepsia motorka ked vam niekto tvrdi ze na GW nefuka tak klame ked vam niekto tvrdi ze na GW nezmoknete tak klame GW bez integralnej prilby za dazda je nepouzitelny i ked mate pred sebou velke plexi musite byt v kozi alebo navleceny v nepremokoch zmoknete zozadu turbulencia vracia vodu spet a odraza sa do oci prave od toho velkeho plexi a nevidite ani hovno skusal som v imidzovke a a okuliaroch nie neda sa len a iba zatvorena prilba
pozor na biele ciary smyka to strasne a GW nie je ziaden bicykel ked sa nakloni tak proste spadne to nema nikto silu udrzat ani na mieste (uz sa mi podarilo 2x ) rovnako pokus o tlacenie tohoto monstra je zbytocny utlacite ho po rovine par metrov do kopca vobec, nema rad vyjazdene kolaje a natocenie ridiek pri brzdeni prednou vam dokaze vykrutit ruky motor ma tah ako svina ved je to 6 valec a aj maloktore auto ma taky obsah spotreba tak tu neviem zmerat po dialnici predpisovou rychlostou okolo 5 litrov ked tomu osolim na tych 160 tak okolo 8 a zalezi tiez kde tankujem benzin z Lukoil a Tank a GO vydrzi na viac km ako napriklad z Benzinol alebo OMW rozdiel je aj 50 km dojazdu ,napriklad bol som dvakrat v aqaland moravia po dialnici tam aj spet tych 150 km za hodinu prvykrat som tankoval 95 ku na Tank a GO dlzka trasy 230 km spotreba 12 litrov zhruba druhykrat som tankoval na Benzinol a este k tomu 98 cku spotreba na tu istu vzdialenost pri rovnakom blbnuti na dialnici spotreba 16 litrov rozdiel na rovnakej trase v obdobnych podmienkach 4 litre ja neviem co to tam predavaju za sracky a to iste bolo aj na introsi (karburator) ked som natankoval na Lukoil dalsie tankovanie z Bratislavy bolo az v Povazskej Bystrici ked som natankoval na OMW ledva som dosiel do Trencina na rezervu rozdiel 50 km dojazdu , ulozny priestor no nic moc a hlavne nosnost kufra je iba 9 kg a na nosic mozem nalozit max 4 kg to intruder na nosici uviezol aj mna cize 90 kg no ale kto by vozil na takej motorke stan a kreditka sa vojde do kamkolvek
poruchy zatial ziadne Honda sa nekazi akurat som si domontoval Voltmeter lebo sa mi stalo na introsi som jazdil dve sezony bez dobijania a ani som nevedel a na GW sa predsa len chodi ovela dalej ako okolo domu