Honda CB 600F Hornet (2005)

Vlastník patt_01
Vloženo 18.11.2014
Aktualizováno 24.9.2015

Vloženo: 24.04.2015, Uskutečněno: 24.04.2015, Zhlédnuto: 2x

Laděný výfuk od Dominator s domádo vyrobenou vložkou - dB killerem.

Zvuk laďáku je super, za tu cenu naprosto špica, sice není homologovaný, ale to už jsem si nějakým způsobem pošéfoval :D
Zvuk bez vložky, neboli dB killeru je skoro až moc brutální a po chvíle ježdění bolí hlava, ale jste slyšet na 10km daleko
Takže nastal čas na moje oblíbené domácí bastlení a vyrobil si svůj dB killer ze starýho vejfukovýho kolene z 350tky jawy

Po namontování je zvuk stle luxusní, ale mnohem tišší, což jsem právě potřerboval. Nemusí to burácet, aby mi cestou bouchla hlava, ale aby to mělo stále pěknej zvouček a dalo se s tím jet delší cesta bez bolení hlavy.

Jinak směs jsem neseřizoval, motorka jede podle mě stejně, žádná díra v plynu apod, směs dobrá, svíčky mají dobrou barvu. Z vejfuku při 6-7tis ot. bržění motorem lítaj občas lišky a krásně to prdlá, v omezovači si taky lišku hodí

patt_01 (0) napsal 26.04.2015 v 10:27

viz soukromá zpráva :D

istonbike (2) napsal 25.04.2015 v 01:17

a můžu vědět jak to máš "pošéfované"

• Zadní karbonový blatníček

Dárek k Vánocům, sice jsem si ho musel objednat, ale mám z něh vlekou radost :-) Blatník je od výrobce motoforza za pěknou Vánoční cenu. Montáž byla bezchybná, akorát se musí vyvrtart díry v naznačených pozicích a p

Vloženo: 25.04.2015
    Uskutečněno: 24.04.2015
  • Zrcátka s blinkry

čirou náhodou jsem na stránkách bikerscrown našel poškozené zrcátka s LED blinkry - poškození spočívalo v absenci gumových špuntíků co zakrývají matičky na nožičkách blinkrů. Cena byla více jak o polovinu nižší, tak jsem

Vloženo: 24.04.2015
    Uskutečněno: 24.04.2015
  • Vánočí jízda

Jako každý rok jsme uspořádali s kamarády Vánoční jízdu. Jelo nás dohromady 9strojů a jeli jsme se projet tak různě po okolí - Pchery, Smečno, Rakovník(náměstí) a zpět. Cestou jednomu z nás došel benzín a tak jsem jel s

Vloženo: 24.12.2014
    Uskutečněno: 24.12.2014