Suzuki GSX-R 1000 (2006)

Vlastník vacci
Vloženo 14.11.2014
Aktualizováno 29.6.2018

Suzuki by mela byt modro-bila, ale me se K5-K6 libi vice cerveno-cerna kombinace a na ceste jich neni tolik!! Popsat jednou vetou to asi vystizne moc nejde, ale kazdy kdo si precetl nejaky test a recenze, tak vi.

Motorka koupena od Trochu rizek :-) - Trochu lhar, ale dneska je takovych lidi hafo :-( Duvod prodeje GSX-R = DUCATI DIAVEL

Honda CBR 1000RR Fireblade: Libi se mi modely od 2008, ale to je cenove zase nekde jinde a 2008 udajne nekteri jedinci zerou olej..
Aprilia Tuono 1000R: Italska spolehlivost starsich modelu...a navic jsem chtel konecne nejake kapoty :-)
Honda VTR 1000 SP1: Luxusni motorka, ale prilis tvrda a jednostranne zalozena a je jen pro "jednoho". A to by mi doma neproslo!

První dojmy - Velky respekt, ale neni se ceho bat. Maly supebike se 166kily a 180 konmi :-) Motorka neni pro zadne velikany, ja se na ni citim jako ryba ve vode. Zatim jsem na ni najel cca 100km, takze tady nechci psat nejake zkusenosti. Chce to mit hlavu na pravem miste, nehledat na ceste hranice moto a nenechavat se zbytecne nikym vyprovokovat.

Doplňky na motorce - Motorku jsem uz koupil dle meho vkusu slusne namaslenou. Vyfuk Leo Vince - jednim slovem masakr, titax packy, padaky, kn filtr, karbonove polepy nadrze a bryli gsx-r. Drzak spz gsx-r, rolny na stojan, kourove plexi, prouzky na rafcich. Od predchoziho majitele jsem jeste odkoupil zadni stojan.

Kamarad mi ji pred cca 4 lety pujcil, kdyz jsem jeste sedlal SV 650. Stacilo par metru a bylo jasno...ja ji proste jednou musel mit!! Vzdycky jsem mel jen dvouvalce a taky jsem uz nic jinyho ani nechtel. Ctyrvalce nemaji temer zaden charakter, proste nuda, ale jizda na GSX-R rozhodla, co bude dalsi moto v garazi. V minulosti jsem mel tu moznost projet nejakou tu Yamahu, Ducati, Kawasaki i Hondu a co se tyce funkcnosti, spolehlivosti, presnosti razeni, odezvy plynu je Suzka na prvnim miste. Moto jsem koupil uz se sjetyma gumama a drazdit timhle vykonem platno na zadni pneu, nejsem blazen.. nove budu resit az pristi sezonu, takze pak napisu nejake podrobnejsi recenze.

Duben - Květen 2015: Koupeny nove gumy Michelin Pilot Power 2CT - zatim spokojenost.
Chtel jsem qualifiry 2, ale v pneuservisu mi je nechtel prodat, ze v naklonu, kdyz pridam tolik nedrzi.. spise si myslim, ze na Michelinech mel vetsi vyvar V testech jsou gumy temer totozne..Ale na druhou stranu jsou to profici (MotoMiro Cesky Tesin). Servisaci mi motorku pochvalili, ze rafky, vule v krku rizeni, retezovka, i celkem na pohled jako nova - ani neverili, ze ji je uz 9 let.
Najeto cca 900km, takze se stale seznamujeme. Vse funguje na 100% jen tachometr ukazuje o dost vice, nez je realita, ale je to udajne tim, ze na primaru je o zub mene, tim padem ma Suzanka najeto o neco vice, nez ve skutecnosti. Moto jede vice odspodu.. teda jakoze fest .. jednicka, dvojka i trojka (ve vyssich otackach) jsou pro me zatim trochu z jine planety a teprve na ctyrku si muzu s plynem hrat jak chci. Bez ukazatele zarazene rychlosti bych byl uplne v lese a porad radil nahoru. Ten motor se jednoduse povedl!! Pritelkyne v zadu trochu trpi, ale nejakych 180km zvladla s jednou mensi zastavkou na kafe... Chystam se pro jistotu na vetsi servis at mam klid, sice predchozi majitel mi tvrdil, ze je po velkem servisu, ale ve vetsine veci mi lhal, takze radeji obetuji nejakou korunu a suzku ceka serizeni ventilu, sychronizaci skrticich klapek, cisteni palivoveho systemu, serizeni vule na plynu atd.. Zatim tedy tukam na celo a jsem rad, ze jsem do K6 sel!!!

Loni jsem koupil zachovalou kombošku od Alpinestars, protoze jsem neco pribral a kdyz ji srovnam s PSI-ckem, tak o level horsi zpracovani.. ale zase uz ma lepsi vybavu a necitim se v ni jak v olacce

DoktorARO
DoktorARO napsal 09.07.16 v 13:44 10b.

dam ti 10 i za zmrzlinu

guard88
guard88 napsal 27.06.16 v 20:00 10b.

krasavice :)

Enimen
Enimen napsal 23.01.15 v 08:16 10b.

Krásná motorka i barva !!!

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 27.11.14 v 23:23 10b.

Kráska Navíc jste dokonale sladěni tak krátkou zimu a spoustu šťastných km..

Jacek_18
Jacek_18 napsal 20.11.14 v 17:13 10b.

Vítej v rodině .. Krásná , 10b ..