Honda Forza 250 (2006)

Vlastník cert205
Vloženo 13.11.2014
Aktualizováno 2.7.2015

Velkej elegantní ,luxusní, krásný a hlavně můj

První dojmy - První dojmy po nasednutí jsem nevěděl jestli sedím na trůnu a nebo doma v sedačce.Je to myslim to pravé co jsem hledal a jak jsem se rozjel tak od té doby mám jen rohlík místo pusy.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho co si začne uvědomovat na co vlastně má že má rodinu a že prostě každej nemůže být Rossi a taky proč vlastně chce jezdit na motorce.Pro někoho je smysl okruh a pro někoho zase nějakej pěknej výlet.

Doplňky na motorce - Velké plexi sice vypadá trochu více retro ale za ten konfort to stojí.

Někdo řekne asi že jsem musel mít vážnou nehodu na mé poslední motorce a asi jsem jel bez helmy a pád byl přímo na hlavu.Ale ne neni to tak.Původně jsem se rozhodoval pro choppra z důvodu že na sportu nemám už ským jezdit a taky jsem přestaval rezpektovat rychlost a někdy jsem jezdil i přes obce jako bez mozku.Taky žena nastoupila po mateřské opět do práce a tak na sporta už nebylo tolik času.Tak říkam koupím něco co malo žere je pohodlné a budem na tom oba spokojeni když se dostanem párkrat doroka na výlet bez dětí.Jenže chopper do 50t je tak rok max 1994 a to už je docela starej kousek.I když nejsem člověk co se díva na ročník a věřím že spousta majitelů je maji udržované a naleštěné,tak mi stále vrtalo v hlavě několik pro a protí.Určitě nebude tak uplně pohodlnej a bude na něm větší udržba a více starostí jako s nějakým maxíkem.Takže po dlouhé rozvaze jsem se zakoukal do tehlé Hondy.Splnujě přesně to co jsem hledal.Pohodlí pro řidiče i spolujezdce,malá spotřeba,minimalní udržba a spousta uložného prostoru.A taky co jsem chtěl hlavně nenutí mě jezdit jako blázen a stále se někám hnat do neznáma.Neříkám že mi to nebude chybět ten adrenalin a rychlost ale člověk by si měl sám přiznat kdy už je toho dost.Taky mám ale stejně rád kochání krajinou a pohodovou jízdu přes město kdy jedu hezky plynule a nemusím stále řadit mačkat spojku aby motorka jela aspon trochu v klidu.Zatím mám na hondě najeto něco přes 100km a musím říct rohlík který mi naběhnul hned po prvním usednutí mám stále a myslím že ještě dlouho budu mít.Hondice už je střikačka má spoustu vymožeností které ji dělaj ještě luxusnější.Takže další info dodám asi až v nové sezoně kdy spolu odjedeme pár výletu a doufám že spoojeně i s návratem domů.

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 07.03.17 v 14:07 10b.

cert205 napsal 09.06.15 v 17:45

Ahoj o koncovce jsem psal ale ne na skutu mam ji na hondě 900 rr

cert205 napsal 03.12.14 v 17:56

Děkuji kámo možna na sebe někde zamáváme na cestě

ysis
ysis napsal 02.12.14 v 23:44 10b.

Ať Ti to šlape kámo

cert205 napsal 21.11.14 v 12:12

Díky tak další majitel . Věřím že spolu zvládnem i nějakej delší výlet