Ducati Multistrada 1200S (2013)

Vlastník pagliaorba
Vloženo 11.11.2014
Aktualizováno 2.4.2015

Fantazie na dvou kolech. Je ztělesněním rychlosti, dravosti a obratnosti.

Motorka koupena od dovoz z Itálie

KTM 1190 R Adventure: Zklamal mne její vzhled naživo a hlavně jsem se nesešel s jejím sedlem. To ovšem neznamená, že by to byla špatná motorka !!!

První dojmy - Zhruba 14 dní jsem byl přesvědčený, že jí vrátím. Pak jsem ale zjistil jak na ní a dnes už o jiné motorce ani neuvažuji. je prostě fantastická. Musím přiznat, že jsem na ní nebyl ani trochu připraven.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo už dostal rozum. A protože ho muži dostávají až po 35 roce, tak to je podle mého názoru ta minimální věková hranice. :-)

Doplňky na motorce - je ve verzi GT, takže není co doplňovat.

Koupil jsem jí, protože se mi strašně líbila a když jsem jí viděl na vlastní oči, tak jsem věděl, že nic jiného opravdu nechci.
Mám najeto něco kolem 6000km a pořád je to euforie. Vyhovuje mi naprosto ve všem. Ten posaz, síla motoru, reakce na plyn, jak sedí na silnici - prostě paráda. úložný prostor je z mého pohledu maximální, nemám si na co stěžovat.
Spotřeba O.K.
Servis bez problémů a jedinou poruchou bylo, že se zlomila pérová podložka na kostře a motorka přestala startovat. Oprava trvala v servisu 2 minuty !
Vadí mi na ní pouze dvě věci. V létě dost topí sedadlo řidiče a malá nádrž. To teda u Ducati moc nedomysleli. Ideální by bylo, pokud by měla nádrž tak o 8l větší objem.
Jezdím na ní pouze na silnici a je jedno, jestli je to ve městě, nebo na dálnici. Do terénu bych jí nikdy nevzal. Na cestování je prostě super, ale ta malá nádrž tuto radost trochu kazí.

Kentucky
Kentucky napsal 19.11.20 v 20:28 10b.

Gratuluji. Nádherná motorka. Kamarád jí měl taky, černou. Tahle barevná kombinace co máš, je naprosto super . Ať Ti dělá jen radost

crxjet
crxjet napsal 08.04.15 v 15:21 10b.

multistrada forever