Honda VFR 800 (2003)

Vlastník Kufr
Vloženo 6.11.2014
Aktualizováno 18.1.2017

Vloženo: 10.05.2017, Uskutečněno: 07.05.2017, Zhlédnuto: 13x

V neděli jsme narychlo rozhodli a vyrazili s Majorem směr Kersko do Středočeského kraje. Podívat se do Pivnice Hájovna, kde se natáčel film Slavnosti sněženek. Cestu jsem naplánoval přes Blansko a Vysočinu, ať se svezeme. V hájovně si Major dal kančí se šípkovou a já se zelím Poté jsme vyrazili směr Orlické hory. Ubytovali se v Kostelci nad Orlicí v hotelu u splavu usplavu.webnode.cz/ Najeto 450km. Pak jen pár piv a pokec. Druhý de Orlické hory, Jeseníky a silnice č. 11, Králíky, Ramzova, Červenohorský sedlo uzavřeno Karlova Studánka a zase super jedenáctka do Bruntálu a na závěr Ecce Homo Šternberk. Teplota byla i 3C např.: přes Videlské sedlo, ale jinak svezení jako mooooc dobrý. A Sokol s Majorem pořád za zády Ten motor mě strašil dva dny dost dobry výlet přes noc a najeto celkem 700km.

ivano (499) napsal 12.05.2017 v 11:48

Dobrý výýýýlet a taky asi kosa. Motce je to jedno ...pilot se musíííí obléct.

• EICMA Miláno 2016

Tento výlet vymysleli bratři Macourci a bylo to boží, super zážitek. To je aspoň výstava motocyklů a všeho kolem! Vyráželi jsem v pátek v 22.30hod. Jeli jsme čtyři: já, Pepek, Máca a Peťa. Do Milána jsem dojeli v 9.00hod

Typ: Sraz
    Vloženo: 21.11.2016
    Uskutečněno: 11.11.2016
  • Zazimování VFR

Tak VFR zazimována. Jak už začne padat listí, teplota níže jak 10C , v lesích je mokro, listí a místy štěrk, tak už na to seru. Po rovince mě to neba a v zatáčkách to v tuhle dobu stojí za ... Tak jde vždy moto po pořádn

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.11.2016
    Uskutečněno: 31.10.2016
  • Svatba Jirky a Kristýny

17. září 2016 jsme jeli zalikovat Jirku a Kristýnu. Jirka je náš mechanik JKcentrum.cz a tak jsme mu to museli pořádně osladit :-) Bylo to super :-DD

Typ: Sraz
    Vloženo: 03.04.2017