BMW R 1200 R (2011)

Vlastník fazer61
Vloženo 2.11.2014
Aktualizováno 7.12.2014

Vždy jsem chtěl vlastnit kvalitní,klasický a přitom moderní univerzální motocykl a tím BMW R 1200 R bezpochyby je.

Motorka koupena od FIRMA:BMW Invelt (Praha 5-Stodůlky)

BMW R 1200 GS: srdeční záležitost k modelu R

První dojmy - První dojmy super - výborný posez jakoby uvnitř motorky, přehled a ovládání všech přístrojů a ovládacích prvků, zátah motoru odspodu, výborné brzdy. Klidná a pohodová jízda nevyžadující vysoké otáčky.

Doplňky na motorce - Pro ještě lepší pocit z jízdy jsem vyměnil přední větrný štítek za větší od firmy Wunderlich - Classic-Trophy, namontoval jsem zadní blatník také od Wunderlicha - Xtreme. Na řidítkách je chránič rukou od Touratechu. Válce chrání alu-kryty. Pro delší cesty jsou namontovány a dokoupeny kufry od BMW.

Oproti svému prvnímu motocyklu Yamaha FZ6, který vyžaduje přeci jen vyšší otáčky motoru mě BMW překvapilo že není potřeba pro dobrý pocit z jízdy točit do vyšších otáček, přestože je bez problémů zvládne. Díky tomu i spotřeba benzínu je opravdu velmi příznivá mezi 4 - 5 litry na 100 km. Pocit z jízdy je výborný také díky nízkému těžišti a tudíž lehkému ovládání. Silný motor, výborné brzdy, vynikající ovladatelnost, nízká spotřeba co víc si přát. Po zhruba 15 tisících kilometrech zatím bez poruch. Motorka se nejlépe cítí na silnici, ale bez problémů zvládne jízdu po šotolině a s trochou opatrnosti i v mírném terénu. Je vhodná jak pro krátké výlety po okolí tak bez problémů zvládne opravdu dlouhé štreky.

matas125
matas125 napsal 21.02.16 v 16:28 10b.

Krásná

Martineleven
Martineleven napsal 28.11.14 v 17:44

parada,mam ji taky a uz bych nemenil

ludwajs
ludwajs napsal 09.11.14 v 17:01

Krása

marafzs600
marafzs600 napsal 09.11.14 v 16:14 10b.

Ta polokapotka k tomu sedí

Petr_TA
Petr_TA napsal 09.11.14 v 10:23 10b.

Jedna z nejhezčích motek od BMW
10b