Honda SW 400T (2010)

Vlastník Sakramento
Vloženo 1.11.2014
Aktualizováno 24.3.2017

Pohodlné svezení. Designová a kochavá zálezitost.

Suzuki AN 650 Burgman: důvod neuveden
Honda SW 600T: Prostě se objevil tento kousek a pro žádný další už nebylo místo.

První dojmy - Krásný posez a jízdu kolem 100-110 km/h si prostě užješ.

Začalo to představou, jaká by asi měla být. Během týdne jsem našel tento inzerát a hned jsem se zamiloval. Na první seznámení jsem si peníze nevzal, abych se náhodou neukvapil. Během 10-ti vteřin jsem ale věděl, že jsem udělal chybu. Převoz motorky domů byl potom zážitek.

Dálnice pro tento stroj nejsou žádný problém a jezdí se po nich v pohodě, ale klasické silničky mezi vískami jsou, alespoň pro mě, lákavější.

S odstupem času jsem opravdu rád za tuto volbu. Stroj mě maximálně vyhovuje. Dokážu si i delší cesty užít a na město je také šitá. Stejných strojů na silnicích moc nepotkávám a tak si připadám jako ne-tuctovka.
Spotřeba při výletech mimo město a stylem mix okrsky a dálnice ( průměr rychlosti kolem 130 km/h) je lehce nad 4 l/100 km. Při kombinovaném provozu město/ venkov mám zatím 4,5l.
Když potřebuji, i skůtr umí uhánět po dálnici 160 km/h ( po rovince a měřeno GPS-kou)... pak je nutno počítat s větším "papáním" PHM.

Dvaid
Dvaid napsal 17.02.17 v 00:14 10b.

Jak jsi spokojený s plexi? Jsem vyšší postavy a přes standartní plexi mi fouká přímo do přilby. Uvažuji o koupy stejně jako ty ale nevím aby to nebyla zbytečná investice. Díky David
Jinak moc krásný stroj- bílá je prostè bílá

Typhon
Typhon napsal 12.11.16 v 21:25 10b.

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 01.08.16 v 08:01 10b.

Pěkný

Trinnlee
Trinnlee napsal 03.05.15 v 21:18 10b.

to je nadhera...mooooc hezka

johnyresler
johnyresler napsal 26.04.15 v 11:22 10b.

Hondička je krásný stroj,ale já jsem trochu větší postavy,tak vyhrál Burgoš.Suchou stopu a pohodu v sedle!!! 10b je tam!