MV Agusta Brutale 910 S (2006)

Vlastník Kuking
Vloženo 30.10.2014
Aktualizováno 24.3.2016

Přechod z XT660X na tuhle bestii, nadšení střídal strach! Ale pokud člověk přemýšlí a něco málo odjezdil nemá se vlastně čeho bát, ačkoliv letí jak sviňa =D

První dojmy - Jelikož jsem přesedlal z XT660X tak jsem z motorky tohoto typu měl dost velkej respekt. Každý mi řikal že tahle motorka neodpouští a jestli jsem se nezbláznil =D ale když jsem ji viděl musel jsem jí mít. Ze začátku hezky z pozvolna, respekt byl velkej =D

Motorku bych doporučil pro - Pokud to má člověk srovnaný v hlavě tak si myslim že může řídit cokoliv. Asi teda neplatí pro uplný začátečníky :D

Doplňky na motorce - Tlumič řízení
Držák SPZ barracuda
miniblinkry

Brutalka si mě dostala všemi možnými prostředky. Vzhled, zvuk, dravost, obratnost, netuctovka :).
Ohromně mě překvapilo když jsem se na ni posadil jak ten posaz je příjemnej. Sice je člověk trošku nahrbenej a maličko vejš stupačky jsou , ale krásně do ní člověk zapadne a neměl jsem problém na ni ujet 300km. Jen spotřeba je vyšší ale u takovýhle motorky jí to musíte odpustit :).
Když jsem vyzkoušel chod tohohle 4 válce, dostala mě všestranost. Po městě stačilo brumlat 2.500ot/min a neprotestovala. Pokud jsem potřeboval předjet krásně táhne odspoda, a ten jedinečnej zvuk, ital se pozná hned. Jak ale padne hranice 7.000ot/min začne peklo!!! Za 3 bez spojky a přední kolo lítá ze strany na stranu =D podvozek tvrdčí ale v zatáčkách zas krásně podrží =D spolujezdec, no co si budeme povidat, ani spolujezdec a ani samotnej řidič si to moc neužije. Brzdy bych čekal že budou lepší, citlivější, musel jsem za ní hodně brát ale nevím jestli to nebylo destičkama nebo kapalinou.
Člověk si musí zvyknout jen na kamenný řazení, je potřeba kopat to tam pořádně a nebát se. Občas se mi stalo že jsem tam hodil něco mezi a pak tam dokopávat rychlost, no převodovce se to moc nelíbilo, možná by pomohlo přepákování.
Ovladatelnost jedním slovem super !!! Do zatáček padá sama a chtěla by víc a víc a člověk už si řiká jestli to není moc =D užíval jsem si vracečky a výjezdy ze zatáček, kdy bike vystřelil a zase to přední kolo dělá svíčku.
Spolehlivost, nevím, měl jsem ji vlastně jednu sezonu a půl a žádný problém s motorem nebyl, jen se mi rozsypalo ložisko v zadním kole. Nakonec sme to dali dohromady ale oprava 7.000,-
Jediná vada co jsem zaznamenal já :)
Jen škoda že musela pryč :( chtěl bych vyzkoušet Speedyho ale Brutalka je asi Brutalka :) ... snad zase jednou někdy
Omluvte mě za pravopis a občasný vyjadřování, když mě se tak stýská =D

Prodáno uživateli perak89

Dsndy
Dsndy napsal 22.03.20 v 12:52

Vyměnil jsem Hondu CBR 1000r za Augustu. Mě první poznatky. Jsem z ní nadšený a už se těším na lepší počasí abych ji zkrotil. Kdo má rád adrenalin doporučuji!!!

Daniel74123
Daniel74123 napsal 27.07.15 v 12:47 10b.

Prostě mazec motorka, brácha
a teď Benellku :)

Luc_22
Luc_22 napsal 17.07.15 v 21:05 9b.

Krasna,ale ta Benellka co prodavas je mnohem hezci :p

tre