Yamaha XVS 1300A Midnight Star (2007)

Vlastník ChozeFZX
Vloženo 27.10.2014
Aktualizováno 27.10.2014

Pohodlný, velký cruiser pro dva.

BMW R 1200 C: důvod neuveden
Harley Davidson VRSCA V-Rod: důvod neuveden

První dojmy - Nádherný stroj, koupený po dlouhém uvažování. Opět Yamaha, takže věřím dle předchozích modelů (Virago, FZX), že opět nezklame.Před Yamahami, jsem měl MZ a Jawa.Tudíž první takhle těžký stroj.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele.

Doplňky na motorce - Plotny pro spolujezdce, sedla Mustang, opěrka, laďáky, zamykatelné kufry, největší pexi, podsvícení motoru a podsedlové části. Padací rám.

Vždy jsem byl na cruiser/choppery a naháče. Cestujeme často ve dvou, takže už bylo na čase nějakého toho"mastodonta" koupit. Od nové moto jsem požadoval velké sedlo spolujezdce, opěrku, zamykatelné kufry. Tato má ještě navíc plotny jak pro mne,tak spolujezdce. Sedla jsou Mustang, takže nejvyšší kvalita. Brašny jsou skořepinové, zamykatelné a potažené kůží (nikoliv koženkou), největší plexi, co se pro "hvězdy" vyrábí. Cena byla přiměřená a při srovnání s jinýma - Cena/ročník/výbava, nebylo nad čím váhat. Jako bonus, brutální laďáky.
Velmi slušný zátah. Na takhle velký, těžký cruiser, parádní ovladatelnost. Na místě ovladatelnost odpovídající velikosti stroje. Brzdy slušný, ale reakce jako u supersportu to samozřejmě není. Musí se u brzdný dráhy s tou váhou počítat. Pohodlný posaz, který vybízí k dlouhým jízdám. Nebude na něm problém najet v kuse přes 300 km a zastaví mne jen vyjetá nádrž, ale ne dřevěný zadek, nebo jiné nepohodlí.
Má vše a tak nějaké zásadní změny neplánuji. Jen musím pořešit laďáky, abych mohl bez obav za hranice(tlumící vložky). Dále tohle maxi plexi sundám a koupím menší. Při mé nížce, ať se šponuji,jak se šponuji, přes okraj, za deště, či mlhy, kdy by bodnul stěrač,prostě nevidím. A jedu poslepu.

ChozeFZX
ChozeFZX napsal 05.02.15 v 12:12

To Krupka1. Koupil jsem už takhle nastrojenou. Je to podtip Tourer a tudíž to je myslím i v základu. Jinak vím, že tady mají toho hafo na Stary včetně ploten: http://www.yamaha-z...115/star-cruiser/307

Krupka1
Krupka1 napsal 02.02.15 v 15:08

Skvele nazdobeny "drobek" Chci na svem vymenit zadni stupacky za plotny. Ty jsi je menil take? Nebo jsi jiz koupil nastrojene. Nevim jaky typ se hodi. Chci samozrejme origo. Diky za info.
P.S. Uzivej si ji ve zdravi

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 19:46 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.

Boža
Boža napsal 07.11.14 v 09:21 10b.

Je to paráda za 10 bodů hlavně v pohodě

KAVEK
KAVEK napsal 05.11.14 v 11:12 10b.

krasny stroj, at slouzi