renocar_unor

BMW R 1150 GS (2000)

Vlastník cvrnda
Vloženo 20.10.2014
Aktualizováno 25.8.2018

Spoustu let jsem GéeSo chtěl. Tak teď ho mám.

Motorka koupena od Kony (Plzeň 3-Skvrňany)

První dojmy - ...

Doplňky na motorce - Padací rám, kryt motoru, prodloužení zadních stupaček, blastry, nastavení blastrů Touratech, vyhřívané rukojeti, 3x kufr, plexi Adventure.

Zatim jsem na něm toho moc nenajezdil. Jen ty kvalty tam člověk musí sypat poctivě. Ale jelikož je u BMW řazení trochu tvdší tak si zvyknu.
...
25.8.2018
Tak bych se krátce pokusil zhodnotit ježdění na jedenáctpade.
Je znát, že motorka už má svá léta, takže podvozek už byl po více než 100tis. km unavený, ale ne zase tak že by se na tom nedalo jezdit ve dvou a naložený na dovču.
Na řazení jsem si opravdu zvykl, a dlouhá šestka "E" je na dálniční přesuny super. Ale co je teda děs běs to je ovládání blinkrů.

S motocyklem jsem byl vlastně celkem spokojený, za celých 25tis. km co jsem s ní najezdil tak mně nikde nenechala a jediné co na ní odešlo bylo relátko benzinového čerpadla.
Co bych jí vytkl je výkon, ne že by nestačil, ale na takto těžkou motorku a ještě když se naloží je zkrátka 62kw málo.

Motocykl už nevlastním, prodal jsem ho kamarádovi který měl taky 1150, ale v trochu více opotřebovaném stavu a tak když jsem se v hospodě zmínil,že prodávám svou leštěnku tak neváhal.

...no a pak jsem začal přemýšlet co dál.
A jelikož byla 1150 spolehlivá, získalo si u mně BMW důvěru a rozhodl jsem se pořídit R1200GS Adventure

...a to byla chyba.

spike-cz
spike-cz napsal 07.10.16 v 14:54 10b.

XLV
XLV napsal 29.11.15 v 18:41 10b.

Robustní cestovní enduro. Ať slouží a dělá radost

cvrnda
cvrnda napsal 22.10.14 v 22:10

Díky!

O.N.E.
O.N.E. napsal 21.10.14 v 23:09

Super GS

ropr0812
ropr0812 napsal 20.10.14 v 21:49 10b.

Pěknej kousek. Gratuluji
Druhá foto super mám ze stejného místa.
deset b.