Harley Davidson FXDC Dyna Super Glide Custom (2009)

Vlastník Jouzička
Vloženo 16.10.2014
Aktualizováno 31.12.2014

Kus železa plný emocí a štěstí.

První dojmy - Motorka mi do ruky nepadla ale skočila. Když přidám plyn musí to hýbat s osou zemské rotace. Ne teď vážně. Jede krásně je pohodlná. Ještě je tam ovšem něco ale to si musí každý zažít sám.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého super člověka kterého nebaví uniformita vždyť každý Harley je originál a nejsou dva stejné :-).

Doplňky na motorce - Chrom kit motoru

Výběr motocyklu byl jednoduchý chtěl jsem Harley.
Motorka má brutální krouťák jede jako z praku a má super zvuk.
Je to stabilní stroj, který je super ovladatelný naprosto nepůsobí dojmem těžké motorky (300kg), Když na správně klopené silnici pustíte řidítka jede si sama, její hmotnost pocítíte jen při manipulaci na parkovišti, neni to motorka pro padesáti kilové tintítko chce kus chlapice nebo chlapa a nebo někoho kdo má trochu svalíky jinak se s ní bude na parkovišti trápit. A je dobré přemýšlet než to zaparkujete.
Tahle motorka je fakt kovařina hlavně se nelekejte, když tam dáte jedničku a padne rána jak prase, to je normoš.
Co se týče brzd ty jsou bezpečné nehrozí, že by jste přeletěli při neopatrném smačknutí přes řidítka pokud to má rozumně brzdit tak opravdu oběma ale to se pak zase blokuje zadní kolo. Je to prostě Harley . Chce to dodržovat bezpečnou vzdálenost...
Světla svítí líp než můj osobák nemám co dodat... .
Zvuk omračující ale doporučuji helmu od fi. Harley. V normální helmě jsem slyšel děsné dunění.
Když je velké horko asi od 25°C začíná hořet pravá noha při pomalejší jízdě nebo při pojíždění po městě.
Naprosto mě překvapil stojan ten je fakt libovej, nezapíchne se ani, když stojím na trávníku.
Baví mě blinkry zmáčknu a o nic se nestarám oni zhasnou sami.
Motorka má jakýsi palubní počítač, který ukazuje dojezd, tři tachometry jeden celkový jeden tacho A, druhý tacho B a hodiny což je velmi příjemné.
Motoka se sama zajistí když jí vypnete "klíček a odejdete s fobem nemusím nic řešit a zamykat a nelze nastartovat to mě taky baví. Vše je udělané pro maximální pohodlí jezdce a maximální požitek.
Na cestování naprostá pecka slezu po 400Km a cejtim se jako bych přijel autem nejsem nijak zničený.

Klátínek
Klátínek napsal 24.09.22 v 16:59 10b.

Jouzička
Jouzička napsal 28.03.15 v 17:39

Díky

Fuhrer_cz
Fuhrer_cz napsal 13.03.15 v 10:02 10b.

Fuhrer_cz
Fuhrer_cz napsal 13.03.15 v 10:01

zdravím kolego,vidím že FXDC ti padla stejně jako mě..jen já to neumím tak krásně popsat jako ty..

cortes
cortes napsal 27.01.15 v 20:57 10b.

10 b