Suzuki GSF 600 Bandit (2000)

Vlastník icarus
Vloženo 14.10.2014
Aktualizováno 14.10.2014

Krásný modrý Banďour který mě nikde nenechá a plechovkáře nechá za sebou :)

Honda CB 600F Hornet: Bandit je hezčí, spolehlivější a tak všechno :)
Kawasaki ZR 7: neznal jsem nikoho kdo by ji měl a od známých jsem neměl dobré reference na celou značku kawasaki

První dojmy - Na motorku jsem si musel docela dlouho zvykat, předtím jsem jezdil na Intruderu 125 a tohleto se nedá s naháčem srovnávat. Ze začátku na mě byla poměrně těžká, ale rychle jsem si zvyknul. Rozhodně nelituji

Doplňky na motorce - Padáky na motorce byly už při nákupu a je to moc dobrá věc. Přikoupil jsem laďák Danmoto XG-1. Je to rozdvojená trubka, někomu se to líbí, někomu ne, ale mě jo! Zvuk je brutální a občas z toho bolí i hlava ale stojí to za to :) navíc to nádherně střílí :)

Motorka jede dobře ale také má svých pár much. První co mi vadilo bylo to, že při rychlosti na 80 jsem už neslyšel motor. A při pomalé jízdě to zase hučí jako trolejbus, takže nákup laďáku byla jasná volba. Ke konci sezóny jsem se zděsil když jsem viděl přední pneumatiku, byla sjetá jen z levé strany, tak jsem se bál jestli nemá motorka třeba hnutý rám, ale později jsem se dočetl že je to normální jev.