Triumph Street Triple R (2011)

Vlastník rouy
Vloženo 10.10.2014
Aktualizováno 3.9.2015

Jednou jsem se takhle zamilovala

První dojmy - Neuvěřitelně ovladatelná až mě to vylekalo, hornet kladl takovej příjemnej odpor. Tohle neklade vůbec žádnej, kam se kouknu tam to jede :-) Je to pro mě velká změna, zvlášť podvozek a trochu sportovnější posez motorky :-) ale myslím že nám to nebude zas tak dlouho trvat se seznámit.

Motorku bych doporučil pro - Nooo já jsme slyšela že i pro úplné začátečníky, nooo já vám teda nevim ale nemyslím si to :-) já vlastně začátečník by se dalo říct pořád jsem mám najeto cca 5 000 km na hornetovi, ale nějak si nedokážu představit že bych na to sedla a neměla najeto vůbec nic. Myslím že je to naopak pro lidi co hledají něco neotřelého, funkčního a zábavného. Ale asi bych si to pořizovala až třeba jako druhou motorku :-)

Doplňky na motorce - Laďáky scorpion, padáky Rutan, klín pod motor, větrnej štítek, kryty chladiče, přepákování Triumph Arrow, tlumič řízení Matris, kryty spojky a altíku GB racing

Prostě jsem se zakoukala ten design mě dostal někdo tomu říká rozzuřená moucha ale mě se to fakt moc líbí. Neni to žádná tuctovka. Hrozně mě zajímal ten třívál. Pak jsem si přečetla nějaké recenze a bylo jasno. Tohle bude to nej v nějaké ještě snesitelné finanční hranici co bych kdy mohla v kategorii malých naháčů vlastnit

Zkušenosti ještě vůbec žádné najeto spolu máme max 700 km. A je to opravdu jen seznamovačka.
Pořídila jsem si jí vlastně skoro hned po pádu z horneta, ještě jsem měla zlomenou ruku a už jsme pro ní frčeli s kamarádem až do Ostravy. Tímto mu chci moc poděkovat Za rady a pomoc a ochotu Dííík Honzo
No takže jsem vlastně dva měsíce po pádu sedla rovnou na novou motorku, takže je to seznamovačka o to víc

Stačili jsme spolu teda už vyzkoušet malej okruh A to Mýto a řeknu Vám baví mě to ještě se teda musím zbavit strachu se vyválet protože jaksi havarijko na okruhu neee

Tak sezóna 2015 a už je v plném proudu, co říct nového už máme pár km za sebou momentálně něco kolem 7 000 km, to co se o motorce říká všechno platí nemá cenu se moc rozepisovat, sedne mi neuvěřitelně...
Zajeli jsme spolu zase na okruh do Mýta aby jsme se trochu protáhli na začátek té sezóny

Jelikož se chystám letos na nějaký ten větší okruh, potřebuju se trochu posunou a něco se naučit než tam pojedu (abych tam nebyla za naprostý tele), takže jsem nevynechala letos ani letiště a zase se díky kamarádovi o kus posunula Triumph si jen píská, všechno je pro něj hračka, jen panička mu občas nepomáhá svou ztuhlostí

Doctor74
Doctor74 napsal 24.04.19 v 14:51

Paráda

Pedl
Pedl napsal 04.06.18 v 12:06 10b.

Ales600
Ales600 napsal 02.10.17 v 22:33 10b.

Jak jsem mohl na Tebe zapomenout jasných 10b tedy Kubovi

Slavek_Street_R
Slavek_Street_R napsal 08.07.16 v 13:32 10b.

Paráda

Thram
Thram napsal 28.01.16 v 23:33 10b.

Krásný stroj