Suzuki GSX-R 750 (2001)

Vlastník Freeman86
Vloženo 6.10.2014
Aktualizováno 13.2.2018

Chtěl jsem zakusit sílu a zákryt kapot a proto jsem zakoupil starší kousek, který si zaslouží mojí péči přes podzim a zimu, abychom společně na jaře vyjeli. Beru jí jako projekt, tudíž budu postupně přidávat fotky z renovace.

Suzuki GSF 1200 Bandit: chtěl jsem zkusit kapoty.
Honda CBR 600F: nejspíše kvůli obavě, že byla vytáčena do červených čísel, aby jela
Honda CBR 954RR Fireblade: díky špatné zkušenosti s prodejcem a technickému stavu vyhlídnutého kousku
Yamaha XJ6 Diversion F: Kvůli výkonu. I když všestranost je dobrá.

První dojmy - Sice se nechala po návštěvě benzínky roztlačovat, ale kde není energie ani baterie nepomůže. Ale roztlačit jí a naskočit na ní je jako v moto GP. Zadní podběh a brzdové světlo s blinkry je předělaný po domácku. Chci ho dát do origo stavu včetně držáku SPZ. Kapoty jsou dlouho neleštěný, celkově je moto nemyté. Naštěstí olej se nachází i tam ke má být až na řetěz. Elektrika netknutá až na zadní blinkry (brzdové světlo má původní zapojení).

Motorku bych doporučil pro - dodám později

Doplňky na motorce - Leo Vince výfuk.

Gixera 750 jsem si vybral kvůli dlouhodobému vývoji a tradici této kubatury.
Také jsem chtěl zkusit kapoty a pořádný výkon za cenu, že posed bude oproti Banditu příšerný a žádná kochačka krajinou nebude (pouze při pomalé jízdě).
Aktuálně si myslím, že cestování ve dvou a převážení bábovek od babiček či matek je tímto pryč. Koupil jsem si ho pro lepší svezení na již známých silničkách, které mám s naháčem najeto. Samozřejmně okolí ženského pohlaví nic neví a asi nebude nadšeno. Mužské poučuje, ale není zásadně proti.

7/10/2014
První umytí motorky, abych na ní mohl dělat a nezašpinil se je zamnou.

Přední disk je opravdu bílý

Nádrž se začala opět blýskat!

Skutečnost, že většina motorkářů maže a čistí pouze zadní rozetu se ví.

Trochu jsem to dal do pucu, než budu čistit řetěz.

Každopádně další zastávka týhle akce je čištění řetězu. Zuby rozety jsou asi tak na jednu sezónu. Teda alespoň si to myslím.

Dnes jsem demontoval air box a zjistil, že uvnitř je sice kvalitní filter, ale bude tam asi pěkně dlouho. budu měnit za hiflo. Nevíte někdo, na co je ten "filtr" ve žlutým kole?

Dennysz
Dennysz napsal 22.10.14 v 17:56 9b.

Freeman86
Freeman86 napsal 07.10.14 v 20:34

Díky!

Fichtlař20
Fichtlař20 napsal 06.10.14 v 21:58 10b.

Gratuluji! Koupil jsis tu jednu z nejhezčích motorek!!
Držim palce přes zimu