Ducati Hypermotard 1100/1100S (2007)

Vlastník Petta
Vloženo 27.9.2014
Aktualizováno 25.5.2015

Kruh se uzavřel. Zpět na začátek.. Uvidíme, jestli zůstane nebo půjde do světa a bude 821 SP?

Motorka koupena od FIRMA:MOTO ITALIA (Praha 4-Krč)

Ducati Hypermotard 1100 Evo SP: Za tu cenu to nestojí. EVO už není tak divoký..

První dojmy - Ještě jsem na ní nejel. Rovnou ji rozeberu, udělá se, co je potřeba u sedmileté motorky. Dostane nový lak a doplňky.. Leden 2015: nový lak prakticky na celé mašině kombinace černý supermat a lesk, nové stupačky z HS, páčky, gripy, renovace výfuků, 14 zubé kolečko, nový řetěz a samozřejmě olej, filtry a v neposlední řadě nové sedlo od DDT, odvedli dobrou práci..

Doplňky na motorce - Něco od Ducati Performance.. Full racing Termignoni, kat off, O2 senzor off, otevřená spojka, M4 Brembo, kovaná kola Marchesini, páčky, gripy, stupačky, změna převodu a Öhlins vzadu, DDT sedlo.
Super by byly Sport vačky od Kämna Ducati i jednotkou, výkon 110 PS, krouťák 120 Nm už asi trhá ruce, úprava přední vidle a lak motoru a pár částí, které se tento rok nelakovaly..

Vše už bylo řečeno..

Výborná mašina i pro dva. Rozhodně netrpí nedostatkem výkonu, už od 4 tis. táhne výborně a přední kolo jde vzhůru. Perfektně ovladatelná i ve dvou a hlavně pro spolujezdce velmi pohodlná. Nejlépe se mašina cítí v serpentýnách a náklony na stupačku nejsou žádný problém a pak následný výjezd je mazec.. Brzdy dostačující a občas i nepotřebné, stačí jen zaklapnout a motor mašinu okamžitě zpomalí. Nepříjemný je pouze vítr, který se opírá do celého těla a člověk musí vyvinout velkou námahu, aby se udržel za řidítky, to celé se děje v rychlostech nad 150 km/h. Dálnicím jsem se vyhýbal, je to fakt záhul pro tělo a ruce. Mašina zvládne 220 km/h, ale rozhodně na tyto rychlosti není stavěná. Předek tancuje a ležet na motárdu je peklo..

simin
simin napsal 22.06.15 v 20:41 10b.

wow, to lakování a barevné sladění je neskutečná nádhera!

Martyp
Martyp napsal 10.06.15 v 09:43 10b.

Pecička, pěknej přízrak!

Petta
Petta napsal 07.05.15 v 00:15

Sorry, na světle.. To jsem tam dal jen na zkoušku, chtěl jsem vědět, jak to bude vypadat s tím černým krytem, co se prodává. Po focení jsem to zase hned sundal..

Petta
Petta napsal 06.05.15 v 19:49

Teď nevím, jakou fólii máš na mysli, kamaráde..
Všechno je to lakované. Jestli myslíš ty plasty, nalakované černým supermatem,
tak už vymýšlím nový lak, abych měl přes zimu co dělat..

Qbi-C
Qbi-C napsal 06.05.15 v 19:44

slusny porno

akorat ta folie na svetle to trochu kazi, to ale urco jeste dodelas, zejo ;)