Yamaha Delight 125 (2014)

Vlastník Hajtauer
Vloženo 20.9.2014
Aktualizováno 25.4.2017

Hezký a kvalitní retroskůtr pro babu...

Motorka koupena od FIRMA:PEMM Brno (Brno-Bohunice)

Honda SH 125: Těžká, přítulka ji nepostavila na hl. stojan, cena.

První dojmy - Moped padl do ruky hned, na objem 115 ccm to jede akorát, brzdy super. Po nastartování se automaticky rožne světlo, takže na to nemusí holka myslet. Hezká bílá perleťová barva, retro světlo... Líbí se že blinkry jsou dost výrazné, stejně tak brzdové světlo.

Doplňky na motorce - Kufr Givi

Moped vybrán pro vzhled, cenu (oproti Hondě PCX nebo SH, o číně jsme vůbec neuvažovali) a pro váhu, koc ho v klidu postaví na hlavní stojan.
Za 5 měsíců najeto 3.800 km...ta baba z toho prostě nesleze, spokojená je se vším, furt se jen usmívá, 1. garančka byla za 270,- Kč, poruchy nula. Občas mě trochu znepokojí to že když veme fest za levou páčku brzdy, tak si kvikne zadní kolo...
Spotřeba cca 2l/100km.
Moped se cítí nejlépe na rovné silnici, prostě daň za malá kolečka.
Ale cestovat se s ním dá, dali jsme si motodovolenou po vlasti s nájezdem 1140 km a v pohodě.

Rebel245
Rebel245 napsal 26.11.18 v 19:50 10b.

Super, skutr rodinka, mame to podobne. Koukam prave po stejnym, pani ma ted cinu a nechce z toho slezt:)bohuzel spolehlivost se dala cekat. At Vam slouzi

Maartecz
Maartecz napsal 29.03.16 v 13:54 10b.

pajapaja
pajapaja napsal 10.10.15 v 16:23 7b.

MajoKE
MajoKE napsal 20.09.14 v 19:38

Kupila si to aj moja manzelka, kvoli dizajnu. Mali iba cierny, tak sme si objednali biele plasty. Skoda, ze nema denny tachometer a rucickove hodiny na palubovke. Pneu na mokrom su .

Prajeme Siroke cesty!!!