Čína Yamasaki (2007)

Vlastník MAJKL.2005
Vloženo 16.9.2014
Aktualizováno 3.9.2016

Je to na víkendy na vyblbnutí na poli, na čínu se to zatím chovávcelku slušně

První dojmy - Koupená s ohnutou zadní osou-závitovou tyčí, takže výroba nové osy na soustruhu + nové ložiska v zadním kole, zadní drapák, ošetření výfuku, který měl lišku, plasty v katastrofálním stavu, nahrazeny z RMZ 250, urvaný stojánek, chyběla přední páčka brzdy (už mám) a brzdové destičky (ještě jsem nesehnal). V pořadí jsou ještě přední blástry, prachovky vidlic ze Simsona, výměna oleje a řetězové sady. Motoricky je to super stroj, za studena to trošku cuká, ale jakmile se zahřeje, tak je s tím v terénu zábava. Prozatím na seznámením se s terénem dostačující

Doplňky na motorce - plasty z RMZ 250,prachovky ze Simsona, blástry DRZ 400, přizvedlý centrální tlumič, drapáky

troyaya
troyaya napsal 06.02.16 v 12:50 1b.