Yamaha TDM 850 (2001)

Vlastník houdinni
Vloženo 10.9.2014
Aktualizováno 10.9.2014

Moje první motorka, dal jsem na Finče a koupil ji, tak uvidíme

První dojmy - Hned od začátku ve mně budila trošku respekt, ale sedla! Jízda od prodejce domů byla trošku kaskadéřina (já ještě bez papírů a TDMko bez technický), ale dojeli jsme. Už teď se těším na výlety Evropou!

Při výběru jsem dal na kolegu (profil Finč), který mě celkově hodně nakopnul, abych si ty papíry konečně udělal. V práci se o TDMku rozežvanil tak, že mi to nedalo a začal jsem po něm pokukovat... a popravdě už na první pohled mi tahle motorka padla do oka... no nakonec jsem si jí koupil, sice jsem měl trošku strach z velikosti, ale snížený sedlo pomohlo.

Zatim mám najeto jen od prodejce domů, ale i těch 230 kiláků stačilo, abych zjistil, že se mi na ní jede fakt pohodlně a během cesty jsem se tak nějak utvrdil, že jsem nejspíš dobře udělal. Však uvidíme jak se sžijeme za dalších pár týdnů

Hodně příjemně mě překvapila origo sada nářadí, snad až na dva imbusy je tam všechno, co je k běžné údržbě potřeba, například "svíčák" nebo klíče na dotažení řetězu a to i ve správném počtu (2 očka i s prodlužovacím nástavcem a dvě dvanáctky na dotahovací šrouby i kontramatku)

Další se ukáže časem...

tomcruise77
tomcruise77 napsal 26.02.15 v 12:20

ty bláho, máš odvahu, 230 kiláků bez papírů a stk? klobouk dolů. poctivej pirát.

Milan1963
Milan1963 napsal 10.09.14 v 16:42

Podle recenzí je to dobrá motorka. Přeju hodně spokojených kilometrů.

Finč
Finč napsal 10.09.14 v 15:14

Finč? To bude asi ňákej pirát hehe Tak uvidíme jak se skamarádíte, každopádně hlavně opatrně a hodně šťastnejch kilásků

danny3716
danny3716 napsal 10.09.14 v 12:15 10b.

Gratuluji pane kolego přeji hodně pohodových KM