Husqvarna SM 610 ie (2007)

Vlastník LSbiker
Vloženo 9.9.2014
Aktualizováno 14.10.2016

Chtěl jsem po nakedbiku zkusit supermoto a hned na prvním svezení mě mile překvapila výbušnost motoru a lehkost motorky (140kg suchá váha).

Motorka koupena od Loula (Dvůr Králové nad Labem) - paráda :)

KTM 640 LC4 Supermoto: důvod neuveden

První dojmy - Zdá se, že jsem se trefil do stylu i modelu dobře :P Motardy mě vždy lákaly a SM 610 se stříkačkou byla myslím dobrá volba, designově je to krásná motorka, jede parádně a je hlavně relativně lehká

Doplňky na motorce - Karbon folie, blastery Acerbis, padáky v osách, výfuk Leo Vince, LEd blinkry, řidítka Reikon, gripy Scott, proužky na kola, led zadní světlo, držák SPZ, ukazatel zařazené rychlosti

Chtěl jsem motarda, který není ostrý a má servis na tisíce kolometrů, né na motohodiny a má alespon trošku slušný výkon a krouťák, výběr zas tak velký nebyl.
Podvozek ideální na naše rozbité cesty, brzdy super, ovladatelnost parádní oproti Z 750, do zatáček Huska padá sama :) hlavně tu je váhový rozdíl 60kg oproti Z 750.

LSbiker
LSbiker napsal 19.09.14 v 09:31

No jasně, že uděláme! díky díky, to potěší hele uplně malá zas není, uvidíš na živo a oproti zedovi nevím, ještě jsem se na tom neviděl

anniethelittle
anniethelittle napsal 16.09.14 v 22:04

tak doufám že v říjnu uděláme novej photo shoot :)
jinak fakt krásná :) ale neumim si tě na ní představit :) je to docela tintítko oproti zedovi ...

LSbiker
LSbiker napsal 10.09.14 v 11:24

jo přesně to je ono, to jsem přesně myslel jinak to devítikilo je paráda!

cat-nikita
cat-nikita napsal 09.09.14 v 21:28

Motorka musí být trochu neposlušná, aby bavila, proto jsem i já přesedla z přesného Fároše na vrtošivou Husku