Cagiva Raptor 1000 (2001)

Vlastník HAVK102
Vloženo 6.9.2014
Aktualizováno 6.9.2014

Je to super motorka ,přesně to jsem hledal ,za málo peněz hodně muziky ,motor super Suzuki dvouvál TL1000

Ducati 900 SS: důvod neuveden

První dojmy - první dojem je super, po několika šestkách a sedmpade můj první litr ,krásně bere od spoda ,perfektně brzdí ,zvuk bezkonkurenční posez velice příjemný žádná zalehávačka ,a hodně fouká

Doplňky na motorce -

tento stroj jsem si vybral tak trochu náhodou ,měl jsem několik ss ,pak přišla rodina děti ,bydlení tím pádem velká odpovědnost tak jsem si řekl že se trochu zklidním a na jaře koupil Pegaso jenže jsem brzo zjistil že to není to co chci a tak se mi zadařilo a sehnal jsem Raptora chtěl jsem dvouvál a Ducati jenže nebyl žádný pěkný kousek a tak jsem koupil Raptora a vubec nelituji ,první motorka u které mě nezajímá rychlost ale pocit z jízdy a ten je super silný motor super podvozek a ojedinělý design někomu se nelíbí a někdo se do něj zamiluje a to je můj případ láska na první pohled

raptor.uh
raptor.uh napsal 19.09.16 v 07:24 10b.

Hold motorka co kazdy nema ...

zbyn
zbyn napsal 14.02.16 v 16:57 10b.

Krasavec

Emmette
Emmette napsal 09.02.16 v 16:18 10b.

Super, ostrej design, hodi se to k nemu 10b

Power-Evil
Power-Evil napsal 13.10.14 v 21:11 10b.

Na můj vkus má tahle motorka hrozně vystrčenej čumák dopředu, ale to je jen věc názoru a vkusu 10b. za decentní a velmi se hodící barvy

StreetSV650
StreetSV650 napsal 18.09.14 v 10:04