Honda SH 125 (2013)

Vlastník endžls
Vloženo 17.8.2014
Aktualizováno 17.8.2014

Ideální přibližovadlo do města a blízkého okolí.

První dojmy - Po dřívějším ježdění na 50ccm to byl velký rozdíl. Překvapilo mě velice hladké startování a docela svižný rozjezd. První cestu jsem jel od prodejce celých 110 km a hned jsem si to užíval.

Motorku bych doporučil pro - Naprosto ideální do města, nebo pro toho, kdo dlouho nejezdil a chce znovu začít.

Doplňky na motorce - ABS - jen proto, že skútr bez ABS nebyl skladem a musel bych čekat
zadní kufr - byl v ceně

Chtěl jsem něco na přibližování po městě a občasný výjezd za město do 50 km. Za rok mám najeto téměř 6000 km a jsem pořád spokojený.
Ve městě se skútr cítí nejlépe, vyniká zde zrychlení, které je do 60km/h parádní. Na semaforech není problém ujet všem automobilům. Za městem to také není úplně zlé. Docela dobře se dá jezdit konstantní rychlostí 90 km/h, pak už mi přijde, že se motor trápí.
Chybí zde jakákoliv ochrana před větrem, takřže při vyšších rychlostech dost fouká, ale primární určení je do města a navíc vysoké plexi tomuto skútru vůbec nesluší.
Co mě dost mile překvapilo byla spotřeba, která se dlouhodobě pohybuje kolem 2,2l / 100km.
Delší trasy se samozřejmě dají zvládnou,, za jeden den jsem ujel 350 km, ale to už bolí záda. Přece jen se sedí jako na židli bez opěradla.

Micuda2
Micuda2 napsal 18.08.14 v 07:03 10b.

Ať to sviští