Kawasaki Z 1000 SX (2011)

Vlastník Trickk
Vloženo 14.8.2014
Aktualizováno 20.3.2024

Když jsem ji viděl v reálu a prvně si na ni sáhnul, věděl jsem, že ji musím mít.

Suzuki B-King: Líbivý design Kawy, a ohled na spolujezdce.

První dojmy - Krásná tichá motorka, se kterou můžu vyjet, aniž bych vzbudil všechny okolo. S origo výfuky dá o sobě vědět až ve vyšších otáčkách, tahá krásně odspodu, není třeba ji vytáčet.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny střelce, kteří už se chtějí občas jen tak kochat a někam si vyjet.

Doplňky na motorce - Plexi, CNC nádobka, závažíčka, polepy kol.

Průměrná spotřeba - 5.67796 l/100km

Po Suzuki GSR jsem chtěl zkusit něco silnějšího. Tahle motorka se mi líbila tak, že když jsem ji kupoval, ani jsem se na ni nesvezl. Líbilo se mi na ni prostě všechno, nechtěl jsem žádnou jinou. Šel jsem do toho i s tím rizikem, že kdyby nesedla, tak půjde pryč.Nemám toho moc naježděno, abych mohl nějak dlouze srovnávat, ale já jsem spokojen. Trochu krátké převodové stupně, na 6 st. se dá jet klidně 60 km/h a není třeba podřazovat, když chci přidat. Ze začátku mi z tohoto důvodu chyběl ukazatel zařazené rychlosti, protože tam byla 6 a dvě rychlosti mi tak nějak podvědomě ještě chyběly. Je to ideální motorka na silniční cestování, nutno však dokoupit kufry. Tak doufám, že se mi to jednou splní.

vasamaja
vasamaja napsal 02.04.16 v 00:37 10b.

Pěkná ať ti slouží a stav se někdy pokecat

prusles
prusles napsal 22.10.14 v 13:25

párádní stroj není co dodat 10b

jezdec74
jezdec74 napsal 31.08.14 v 21:22 10b.

Krasavice, ať Ti slouží

Bauiii
Bauiii napsal 14.08.14 v 19:51

Willik
Willik napsal 14.08.14 v 14:16 10b.

Pěkná barva ať dělá jen radost