KTM 640 LC4 Supermoto (2001)

Vlastník _SHIFT_
Vloženo 12.8.2014
Aktualizováno 25.4.2021

Ták...vysněná KTM 640 LC4 Supermoto je konečně moje, sice stříbrná ale MOJE ! Chce vychytat pár much jako chybějící náhon tachometru a nějakej preventivní servis.

KTM 660 SMC: Nemá baterku

První dojmy - První dojem byl... no po 7kw 125 4T motorce to je opravdu skok, nevim jestli to je tim, že jsem předtim měl taky motárda ale hned mi padla do ruky a jen co sem si zvyknul na o dost silnější motor a o hodně ostřejší brzdy, jinej podvozek a taky + pár kilo navíc tak mi to přijde hodně podobný. Nejvíc mě na tý motorce baví ten FUN factor, kterej samozřejmě musim podpořovat já pravym zápěstim, a pak teprve začíná ta pravá sranda, protože i když si řeknu že pojedu kochačku s výhledem na krajinu, tak se mi něco stane v hlavě a už tam sázim jednu rychlost za druhou :D

Motorku bych doporučil pro - Pro každýho kdo si chce na motorce užít každej najetej kilometr ať už po zadnim nebo po přednim, a nebojí se trochu pozlobit ostatní účastníky silničního provozu.

Doplňky na motorce - Komplet Akrapovič
Polepy Jägermeister
Gripy KTM
Padáky do os kol KTM
Blástry KTM
Beringer
Ostrá vačka
Filtr DNA

Po XT125X jsem věděl že další krok bude zase motárd a padla volba právě na KTM 640 LC4 Supermoto což mi přijde jako nejpoužitelnější ostrotupej supermotard. Jede to víc než pěkně, servisní intervaly docela vpohodě a hrozně se mi líbí

Původně byla teda stříbrná což je na pár fotkách vidět ale řikal sem si co by to bylo za KTM kdyby nebyla oranžová a hlavně se mi v oranžový líbí ze všech barev nejvíc Tak padla volba na přeplastování motorky na oranžovou a při tý příležitosti jsem si vybral přední masku a blatník z novějšího typu LC4 a taky k motorce hned přibyla laďěná koncovka a vim že úpravy pujdou jen a jen dál počínaje jinejma řidítkama, padáky v osách kol.

Plány a úpravy:

Rám s kyvkou do laku - Hotovo
Akrapovič - Hotovo
Keihin FCR41 - Hotovo
CNC Stupačky - Hotovo

Jo a mrkněte taky na deník

cong156
cong156 napsal 24.04.21 v 08:59

Hezky se o tu vibrující potvoru staráš . Fuck new models, I'm oldchool

findejs1310
findejs1310 napsal 10.02.21 v 19:36 10b.

Velmi dobrá práce

cita29
cita29 napsal 08.02.21 v 01:33 10b.

Pěkně jsi jí vymazlil

Mattes
Mattes napsal 13.07.20 v 21:23 10b.

Ta je dotažená k dokonalosti !!

Dawe323
Dawe323 napsal 27.03.17 v 09:24 10b.

paradni prestavba zaslouzi 10b.