Aprilia RSV 1000 (2002)

Vlastník koubi
Vloženo 12.8.2014
Aktualizováno 12.9.2014

Koupil jsem ji s přidřeným zadním válcem, ale po nějaké době se nám povedlo sehnat díly a dát holku dohromady. Již nějakou dobu před tím jsem váhal mezi modely ostatních výrobců, avšak vždy dvou válec a minimálně 1000ccm

Honda VTR 1000F Firestorm: aprilie pro mě byla v tuto chvíli výhodnější a chtěl jsem zkusit italskou mašinu
Suzuki TL 1000S: špatná recenze této motorky

První dojmy - Hned po prvních pár metrech jízdy jsem poznal, že tento stroj je to co jsem hledal. Jsem větší postavy, takže jsem uvítal mohutnost a velikost motocyklu, na druhou stranu je navzdory tomu lehoučká jak pírko a krásně ovladatelná. Dále oceňuji průběh motoru od nízkých až do vysokých otáček, jezdím na ní pouze měsíc ale v podstatě není jediná věc co bych tomuto stroji vytkl. :-))

Motorku bych doporučil pro - Pokročilejším jezdcům, není to asi nic do začátku

Tento stroj jsem si vybral na doporučení kamaráda, který má s tímto strojem zkušenosti

Vybíral jsem si hlavně tak, aby byla motorka pohodlná a "sedla" mi se vším všudy, mám 190 cm a nechtěl jsem takové ty malé šestky (bez urážky), nejsou mi vůbec pohodlné a také jsem nechtěl vypadat jak když jsem zasedl bráškovi hračku.

Všechno je na Aprilce úplně až neuvěřitelně super, žádná jiná mašina mi nikdy tak neseděla. Umí se kochat krajinou ale také vám umí dokázat zač je toho sportovní mašina z italské dílny o síle 92kw v kombinaci se super převodovkou a podvozkem - vy máte pocit jako když létíte a říkáte si ,že se snad těch řídítek udržíte a nezůstanete sedět na asfaltě někde za ní ) je pohodná, velká, máte hodně místa, moc příjemný posez, motor silný,ale příjemný, brzdy ještě víc !!! Spotřeba kolem 5-6 litrů velmi slušná jízda jinak 6 a více... ale žádný extrém. Mám najeto teprve něco přes tisíc km, takže nemohu hodnotit nějakou dlouhodobější spotřebu. Ale cesta Ústí n/L - Pardubice a zpět 6l.

Dále samozřejmě je to aprilie a motor rotax. Což není nejlevnější kombinace na údržbu,ale zase těchto motocyklů nejezdí vůbec hodně a není to taková ta "tuctovka", každý se za ní otočí a na parkovišti si ji lidé prohlíží.

Cestovat se na ní dá, ale jak je na první pohled vidět, není k tomu určená...

Zatáčky, serpentýnky, klikaté silnice - tam je holka jako doma

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 08.11.14 v 19:20 10b.

Tomu říkám vkus, parádní volbä

Lukyno60
Lukyno60 napsal 11.09.14 v 17:44