renocar_unor

Honda NC 750X (2014)

Vlastník M_a_c_e_k
Vloženo 8.8.2014
Aktualizováno 17.4.2018

Vloženo: 25.08.2014, Uskutečněno: 24.08.2014, Stav tachometru: 1650 km, Zhlédnuto: 78x

..z důvodu chladného konce léta jsem investoval do teplíčka..
..montáž krapet časově náročnější, ale vše šlo dobře a výsledek je hřejivý..

..průběh montáže..
..nejdříve jsem se pustil do levé rukojeti.. dlouhým tenkým šroubovákem jsem odlepil grip od řídítka a postupným otáčením jsem ho stáhl.. očistil odmašťovákem zbytky lepidla a vyzkoušel jak tam pásne Oxford.. první zádrhel byl se správným otočením gripu.. je tam šipka, kterým směrem by měl být natočen, ovšem takto otočený blokoval částečně v domáčknutí spojky.. tak jsem to pootočil kousek níž, viz foto. poznačil jsem si fixem jak teda nechám to natočení, stáhl grip, nanesl přiložené vteřinové lepidlo a nasunul točivým pohybem. Lepidlo mě pustilo a nebyl problem grip pootočit jak jsem potřeboval..
..pravý grip byl trochu zapeklitější..

forman59 (0) napsal 28.08.2014 v 19:31

Pěkná práce Macku, taky mám ty samé a vždy mi stačilo topit jen na první stupínek. 30%

• ..Hodná jde do světa..

..najeto 46400km.. bude bydlet v Brně.. dostala se k fajn klukovi.. bude jí dobře.. a jsem za to moc rád.. ale současně i smutny jsem.. byla to super motorka, zažili jsme spolu mnohé.. byli jsme fšude.. tak nic no.. Honz

Typ: Prodej
    Vloženo: 17.04.2018
    Uskutečněno: 17.04.2018
  • ..garance 40 tisic ve vlastní režii..

..po našem Alpskem trajdání a dovršení 40000 km, jsem se pustil do výměny oleje, filtrů a svíček.. už jsem nechtěl investovat do značkových servisů za běžné a relativně jednoduché úkony a zrobil si to sam.. při rozmontov

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.07.2016
    Uskutečněno: 24.07.2016
  • ..nová zadní předalpová Pilotka..

..předčasně a s méně nalítanýma kilákama, ale pro jistotu vyměněna zadní guma.. Alpy dají 4000km a stará by to nemusela cestou zpět dát.. Rakušáci jsou na to psi, tak rači výměna.. tachometrových najeto 26500-36200 takže

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.06.2016