Honda PCX 125 (2014)

Vlastník mics
Vloženo 30.7.2014
Aktualizováno 2.8.2014

PCX je mrštné a skladné přibližovadlo ideální do města ale i mimo něj, které ale svým designem zaujme nejenom kolemj(e)doucího.

Motorka koupena od FIRMA:Honda MCH (Praha 10-Strašnice) - Velmi dobrý přístup. Prodejce vše ochotně vysvětlil a předvedl - zkušební jízda nebyla problémem - tohoto prodejce mohu jen doporučit.

Yamaha X-max 125: Cena byla někde jinde - a navíc není v ní tolik nových technologií jako PCX

První dojmy - Po 10 minutách zkoušení akcelerace, brždění, otáčení a zkoušky ovládacích prvků skútru jsem hned od prodejce vyrazil do ostrého provozu směr domů. První dojem je velmi pozitivní. Překvpila mě jak jednoduše se tento skútr ovládá a ta spotřeba ;) nato, že to je úplně syrový skútr.

Motorku bych doporučil pro - Tento skútr je vhodný i pro úplné začatečníky (jako jsem byl byl já).

Doplňky na motorce - Originální kufr - byl v rámci akce zdarma

Zatím mám najeto 250km. Akcelerace na semaforech je velmi dobrá. Musím dávat pozor na výmoly a retardéry a vyhejbat se kanálům. Nejlépe se s PCX cítím v městském provozu. Tento skútr se zkrtka řídí skoro úplně sám. Jelikož jsem seděl na motorce naposledy před 15 lety, a to ještě na fichtlovi, vyrazil jsem směrem k domovu z Prahy s velkým respektem, ale musím říct, že ternto skútr mě padnul hned do ruky.