Honda @125 (2005)

Vlastník Varan05
Vloženo 22.7.2014
Aktualizováno 22.7.2014

Macatá, krásná a rozhodně vypadá větší :)

Honda VT 125 Shadow: Chopper- tudíž ne nejvíce praktická...

První dojmy - Motorka mi do ruky padla, ovšem zklamalo mě, že se hned na začátku (ne mou vinou) posral regulátor dobíjení... Nedobíjela vůbec, ovšem prodejce obratem zaslal jiný, takže vše ok. Je velmi robustní, avšak krásně krájí zatáčky, dobře ovladatelná. Rychlost odpovídá tomu co jsem čekal, akcelerace je krásná, tedy když to chytí saze :D cca-4-8 k otáček, samozřejmě se zahřátým motorem...

Motorku bych doporučil pro - Nedoporučoval bych těm nejmenším (vzrůstově) jezdcům... jinak super na začátky i pro pokročilé :)

Doplňky na motorce - Přívešek na klíče, autobalzamované kovové části ;D

Varánka jsem si vybral kvůli dospělému vzhledu, který je taky krásný, kvalitnímu (doufám) motoru a příznivé ceně.

Najel jsem zatím asi jen 100 km, ovšem to se brzy změní! :D takže shrnu co jsem zatím pozoroval.
Jízda-Vede krásně, co víc dodat, zatáčky krása, jen je těžší, ovšem to se pozná pouze při nižších rychlostech.
Motor-Táhne hezky, jede hezky, plynulý výkon, jen v těch nižších otáčkách to tolik nebere, ale nehrozí při správném řazení.
Podvozek-Je to kočár
Spolujezdec-Zatím si nestěžovala ;D
Úložný prostor- Nemám kufr, ovšem prostor pod sedlem postačí na vestu, lékárničku a i nějakou to blbost :)
Spotřeba- 125ccm není problém, cca 3,5 litříku, což se dá, má to jen 9tisím, ještě povolí.
Servis a poruchy- jen ten regulátor.

Motorka má ráda silnici, ale zvládá i lehčí terén, ovšem v těžším terénu je to trošičku horší kvůli větší váze. Město je v pořádku

Ideální na cesty-úžasné sedlo :)

*fotky přidám lepší

Eyky
Eyky napsal 22.07.14 v 21:46 10b.

V 16_ti co víc si přát.
Ať slouží jenom pro radost a hlavně, kolama jenom dole.