Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník vladik1983
Vloženo 12.7.2014
Aktualizováno 16.12.2016

Zlatá střední cesta vhodná k cestování ...

Motorka koupena od FIRMA:Motohouse Pardubice - Na motocyklu jsem po koupi objevil několik závažných problémů. Když jsem je chtěl s prodejcem řešit, tak komunikace nebo snaha žádná :-) Alpíka jsem nemalými náklady dal dohromady, ale tady už nikdy !!!

KTM 1190 Adventure: důvod neuveden

První dojmy - Lehce ovladatelná, výkonově dostačující. Při jízdě bez spolujezdce výkon dostačuje. Při jízdě ve dvou + bagáž je už znát slabší motor.

Doplňky na motorce - Podpěra bočních brašen Givi, boční brašny, tankvak a zadní cestovní válec. Padací rám Givi, zadní plotna Touratech. Plexi s deflektorem MRA, zvýšení řídítek o 20mm, USB zásuvka

Průměrná spotřeba - 4.44692 l/100km

Musím hned na začátku přiznat, že jedním (ne hlavním) důvodem k pořízení Transalpa byla cena, za kterou se dá sehnat.
Transalp vyhrál také z důvodů vcelku jednoduché údržby a dle hodnocení od známých i kvalitou motoru a jednoduchou ovladatelností.
V nejbližší době nás čeká delší výlet po vlastech českých, takže vyzkouším i jak se cítí na pořádném treku.

Vlnič
Vlnič napsal 08.09.14 v 14:29 10b.

Je to prostě TA, užívej si ho! 10b.
Cos to teda měl nakonec za závadu? V deníku není vysvětlení!

Eyky
Eyky napsal 13.07.14 v 17:07 10b.

Vypadá moc pěkně.
Ať slouží jen pro radost..

barracuda740
barracuda740 napsal 12.07.14 v 22:18

pekný transalp chcel som ho aj ja ale nakoniec moje srdce zatúžilo po velkom stromčeku nech ti slúži a vela príjemných km

Milan1963
Milan1963 napsal 12.07.14 v 21:49 10b.

Pěkná a kvalitní motorka. Přeju příjemné kilometry.