Aprilia Scarabeo 125 (2011)

Vlastník brtkapaja
Vloženo 11.7.2014
Aktualizováno 11.7.2014

Zatim ji mam rok a pul a z toho 5 měsicu v servise,poprvé v kolině potom na kladně a ted v aspiritu

Motorka koupena od FIRMA:EuroCycles (Vítězov) - Prodej proběhl v pohodě,potom odešlo benz.čerpadlo a teď lambda sonda a uz zase mi sviti kontrolka závady tak nevim

První dojmy - Prvni dojmy super,mam 50 yuki a tohle nebe a dudy,až na to že na yuki uz mam za 6 let najeto skoro 19000 bez jediné zavady tak o aprilii se to říct neda,jsem z toho už neštastnej :-(

Vypadá krasně ale to je zatim všechno
Nemate někdo zkušenosti s kontrolkou trojuhelniku ?
Bojim se jet i do prace
Neb uz jsem ji i 20 km strkal
A 20 km mě tahly na laně

elvis78
elvis78 napsal 01.02.15 v 09:43

na pumpu byla s volávačka, a mě se to projevovalo cukáním na plnej céres a někdy dlouho startoval. Teď ve středu jsem nastartoval v zimě, jako prd.Ale ztuhlý gumy kloužou jako prase a jsou to ty původní čínský a poskákaný od tlumičů K.O.

brtkapaja napsal 01.02.15 v 08:21

A co dělali s pumpou ? Me odešla po třech měsících když jsem byl 40km od baraku,10jsem strkal a zbytek me táhnul kamarád na lanu za ruku,ještě ted ji mám o kousek delší,v aspiritu dobrý ale trvalo to strašně dlouho než na to přišli...ještě tak počítam dva měsíce a konečně vyjedeme

elvis78
elvis78 napsal 01.02.15 v 07:38

v aspiritu jsem byl na svolávačku, na kterou se předchozí majitel vykašlal (palivová pumpa), a podle záznamů moje scarabeo nebylo nikdy v servise. Takže taky nic moc pocit. ale Aspirit na mě udělal dobrý dojem,malinko lepší než BMW Invelt. Jsem rád, že se problém vyřešil a zase můžeš pálit gumy. Nebo scarabeo jezdí stejně skvěle na to jak je těžký.

brtkapaja napsal 05.10.14 v 19:09

Tak v sobotu už jsem si ji přivezl domu,po třech měsících v servisu...nakonec to byl vstřik,kterej zkoušeli vyměnit ale nic a ted vyměnili znovu za jiny a vitězstvííí juchu sezona sice v pr...li ale snad už to bude ok

brtkapaja napsal 01.10.14 v 19:42

Tak zase nic ani jednotka střikovani ani střik ani lambda sonda,nikdo si neví rady,...ani vyrobce chjo